مرادی گفت:احداث سد معشوره اولویتی مهم در زمینه پدافند غیرعامل کوهدشت است.

به گزارش سفیرافلاک، محمد مرادی ظهر امروز در همایش پدافند غیرعامل کوهدشت اظهار داشت: پدافند غیرعامل به معنای دانش بنیان بودن و علمی حرکت کردن است و دارای یازده کارگروه بوده که بایستی در این زمینه، شهرستان فعال باشد.

وی افزود: مهمترین کارکرد پدافند غیرعامل به صورت ویژه و اولویت دار در کوهدشت بحث ایجاد سد معشوره است که مورد تاکید ریاست محترم جمهوری بوده و دو کارکرد دارد، یکی اینکه پدافند غیرعاملی برای جلوگیری از تبعات سیلاب و دیگری برای دفاع از حوزه امنیت غذایی است که از طریق کشاورزی مکانیزه حائز اهمیت می باشد.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد:در فضای مجازی دشمن یک بستری فراهم کرده و هر زمان بخواهد به ما سمت و سو می دهد که اقداماتی علیه ما داشته باشد؛ کارکرد پدافند غیر عامل این است که با ایجاد شبکه ملی اطلاعات با اهداف دشمنان مقابله کرده و مدیریت لازم را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در هر کشوری وسعت جغرافیایی، موقعیت، نیروی انسانی، منابع و حاکمیت در ارکان قدرت بسیار حائز اهمیت است.

مرادی با اشاره به اهمیت انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان، گفت: ملت ایران با رهبری امام راحل با رویکرد خدامحوری و استفاده از تمام ظرفیت ها انقلاب را در بهمن ۵۷ پیروزی رساندند و حاکمیت جمهوری اسلامی ایران را برقرار نمودند که این اقدام به معنای مقابله با جهان استکبار و ظلم بود.

فرماندار کوهدشت بیان کرد: همراهی مردم به منظور جلوگیری از انحرافات در جامعه لازم و ضروری است و ما نیز وظیفه داریم تمام بستر ها را فراهم کنیم زیرا وعده الهی می باشد که مقصد انقلاب اسلامی بسیار مطلوب است.

وی گفت: امروز جهان کفر با تبلیغات خود در فضای مجازی و قبل آن نیز با سایر دستگاه های مکتوب و نوشتاری وماهواره ای علیه انسان و خیرخواهی انسان ها هجمه وارد کرده است، متأسفانه برخی نیز به دلیل عدم مطالعه از حوادث قبل انقلاب، شاید فریب این هجمه ها را بخورند که بایستی با مطالعه دقیق خود را ایمن کنیم.

مرادی ضمن انتقاد از سکوت برخی افراد و رسانه های کشور در برابر ضایعه فاجعه آمیز حرم شاهچراغ، بیان کرد: بایستی نسبت به جهاد تبیین و شفاف سازی مطالب درجامعه تلاش کنیم.

فرماندار کوهدشت ضمن گرامیداشت روز بسیج دانش آموزی و ۱۳ آبان گفت: حضور دانش آموزان در فضای مجازی بایستی عالمانه،فعالانه و موثر باشد؛ تمام رویکرد های استکبار جهانی به بردگی کشیدن بشر برای رسیدن به مطامع خودشان است و در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.

انتهای پیام/