رسولیان گفت: گسترش و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کمتر توسعه یافته در اولویت قرار دارد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شهرک صنعتی لرستان، علی رسولیان در دیدار با مدیر عامل شهرک صنعتی لرستان اظهار داشت: صنعت، پیشران توسعه اقتصادی کشور است و شهرک‌های صنعتی اصلی‌ترین مولفه‌ای هستند که در بسترسازی برای تحقق این مهم نقش موثری دارند.

وی افزود: گسترش و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کمتر توسعه یافته در اولویت قرار دارد و در این راستا اقداماتی در دستور کار می باشد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بر رویکرد افزایش ظرفیت شهرک‌های تقاضا محور لرستان تاکید کرد و گفت: به منظور حمایت از توسعه و تکمیل زیرساخت‌ شهرک‌ و نواحی صنعتی کمتر توسعه، منابعی از محل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اختصاص خواهد یافت.

در ادامه فرزاد محمدی سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی لرستان عنوان کرد: یکی از تصمیمات و مصوبات مهم این جلسه تخصیص اعتبار از منابع داخلی سازمان جهت تملک اراضی فاز توسعه خرم آباد ۳، بروجرد ۱ و ناحیه صنعتی خوشناموند و همچنین تخصیص اعتبار لازم جهت تکمیل زیرساختهای منطقه ویژه اقتصادی بروجرد از منابع داخلی سازمان می باشد.

وی بیان کرد: خوشبختانه استاندار لرستان با تخصیص صد درصدی اعتبارات مصوب عمرانی لرستان سال ۱۴۰۱ شرکت شهرکهای صنعتی لرستان موافقت نمودند.

انتهای پیام/