یاسینی کیا با بیان اینکه نقشه دشمن جدایی مردم از نظام است، گفت: حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان نشان دهنده حمایت از نظام است و توطئه ها را خنثی می کند.

غلامرضا یاسینی کیا در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: آمریکا به عنوان کشوری که ادعای کدخدایی دارد، در استعمار و سلطه بر کشورها از هر شکل و برنامه ای متناسب با زمان استفاده می کند به طوری که ۴۰ سال قبل از قدرت نظامی استفاده می کرد تا بتواند کشورهای زیادی را در سلطه خود داشته باشد.

وی افزود: در مورد ایران نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی، از گزینه جنگ نظامی علیه کشور استفاده کرد و صدام را با همراهی کشورهای دیگر مجهز کرد تا در مقابل ایران بایستند ولی پس از شکست در برابر ایران متوجه شدند که گزینه نظامی جواب نمی دهد.

تحلیلگر سیاسی تصریح کرد: طی این سالها آمریکا از گزینه های تحریم، جنگ فرهنگی، فتنه، جنگ نرم و ترکیبی استفاده کرده است تا بتواند از دورن با ایجاد فتنه هایی، ملت را علیه نظام قرار دهد ولی همیشه در طول این سالها بصیرت بالای ملت ایران سبب شده تا این توطئه ها خنثی شود و آنها نیز به هدفشان نرسند.

یاسینی کیا با اشاره به حوادث اخیر کشور، عنوان کرد: آمریکا و ایادی آنها در حوادث اخیر تصور می کردند که در کمترین زمان می توانند در بحث براندازی به نتیجه برسند چرا که امروز اروپا برای تامین انرژی خود در زمستان با مشکلاتی همراه است و هدف دشمن این بود که با ایجاد چنین فتنه هایی بتوانند در براندازی به نتیجه برسند و بر منابع این کشور از جمله نفت و گاز حاکمیت پیدا کنند.

وی بیان کرد: امروز آمریکا و اروپا با تحریم هایی جدید علیه ایران سعی می کنند تا در اولین گام بتوانند مردم را در مقابل نظام قرار دهند ولی با شکست سختی همراه شدند چرا که ملت ایران برای پیروزی و انقلاب اسلامی ایران، عزیزان زیادی را تقدیم کرده و خون شهدا به تداوم انقلاب می انجامد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان دهنده حمایت از نظام است، گفت: مردم طی این مدت با تجمعات و راهپیمایی های مختلف اعلام کرده اند که همیشه برای پشتیبانی از نظام در صحنه حضور دارند و هرچه مراسم روز ۱۳ آبان با حضور پرشور برگزار گردد، یاس دشمنان مضاعف خواهد شد.

انتهای پیام/