سجادی گفت:۲ میلیون متر مربع در دولت سیزدهم به سرانه ورزشی کشور اضافه شده است.

به گزارش سفیرافلاک، حمید سجادی در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی سرمالیان پلدختر اظهار داشت: به برکت جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم دو میلیون متر مربع به سرانه ورزشی کشور اضافه شده است و با این میزان، بازهم تکلیف بسیار زیادی داریم.

وی افزود: باید برنامه ریزی شود مجموعه های نیمه تمام، تکمیل و مجموعه هایی داریم که بازسازی نیاز دارد و یکی از هنرهای مدیران ما در این عرصه نوع بهره برداری و نگه داری است.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: همه فعالیت های ورزشی فقط در اماکن ورزشی نیست بلکه طبیعت، رودخانه و منابع طبیعی زیادی وجود دارد که خیلی از ورزشها نیاز به فکر و خلاقیت دارد و می توان از این فضاها استفاده کرد.

وی تصریح کرد: لرستان در بحث ورزش، منشاء خیلی از اتفاقات بزرگ بوده است و در عرصه جوانان هم سلحشوری جوانان این دیار در دفاع مقدس بی نظیر بوده، اما در حادثه سیل دل همه به درد آمد و همه کشور دوست داشتند کمک نمایند.

سجادی بیان کرد: برای خرید تجهیزات و امکانات ورزشی تلاش می کنیم و دریغ نمی خواهیم کرد و تلاش بر این است که شرایطی فراهم شود تا روز به روز در تمام کشور و استانها و شهرستانها، خدمت بهتری در بحث ورزش ارائه گردد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: کشور ما مملو از استعداد و انرژی هایی ارزشمند است و جوانان حق دارند از این امکانات ورزشی  استفاده شود که در این راستا آیت اله رئیسی دستور دادند شبانه روز در خدمت استعدادها باشیم.

انتهای پیام/