حجت الاسلام طهماسبی گفت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت عاشورا است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی در کوهدشت، اظهار داشت:نجات دنیای اسلام با خط امام حسین(ع) و خط خدمت به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و مردم عزیز میسر است.

وی با اشاره به اینکه محبت امام حسین(ع) همه را حول یک محورجمع کرده است، افزود: اربعین توانست بساط آمریکایی ها و گروه هایی که درصدد نا آرامی عراق بودند را برچیند.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد:بایستی مسئولان عملکرد درست و قوی رضایتمندی مردم را جلب کرده و خدمتگزاری صدیق برای اسلام،قرآن و مقام معظم رهبری باشیم.

وی تصریح کرد:کوهدشت شهرستانی شهید پرور، متدین و مهمان نواز می باشد، موکبداران و مردم کوهدشت در اربعین حسینی در استقبال از زوار غوغا کردند.

طهماسبی با اشاره به کمبود آب در شهرستان اظهار داشت: مسئولان بایستی در راستای تقویت و ساماندهی بخش کشاورزی و دامداری برنامه ریزی کوهدشت دقیقی داشته باشد.

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: اگر نهضت عاشورا نبود این تشکیلات مقدس و انقلاب اسلامی نیز نبودند، شهید سلیمانی سردار مقاومت و سردار صلح بود و راهپیمایی عظیم اربعین امروز مدیون رشادت های این شهید عزیز می باشد.

وی با اشاره به هدایت های مقام معظم رهبری در راستای برپایی اربعین حسینی، بیان کرد: برنامه دشمن این است که ملت های مسلمان را از هم جدا کند، ولی راه به جایی نخواهند برد،زیرا امروز روز وحدت گروه ها زیر پرچم ولایت است، بایستی با وحدت پیش برویم که حضرت امام حسین(ع) از ما راضی باشند.

انتهای پیام/