سردار کشکولی گفت: دشمن 43 سال است تلاش می‌کند بین مردم و نظام جمهوری اسلامی، جدایی ایجاد شود زیرا سلاح راهبردی جمهوری اسلامی، حضور و حمایت مردم است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، سردار مرتضی کشکولی اظهار داشت: فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی ایران از نوع یک نظام مردمی است بنابراین، دشمنان کوشش می‌کنند مردم را از نظام جمهوری اسلامی جدا کنند.

وی افزود: سلاح راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم است؛ دشمنان تلاش کرده‌اند از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون که با این سلاح راهبردی یعنی مردم مقابله کنند، کشته‌سازی در وقایع و اغتشاشات اخیر، از تاکتیک‌های دشمن بود؛ هدف دشمن این بود که اعتراضات و اغتشاش به دانشگاه‌ها، مدارس، کارخانجات و بازار کشانده شود تا کشور تعطیل شود؛ دشمن در این تاکتیک، شکست خورد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: در مدت ۴۰روز با همه آتشی که دشمن در فضای مجازی به راه انداخت در نهایت و حداکثر در کل کشور، تعداد ۲۰۰ هزار نفر به خیابان‌ها آمدند، دشمن در فضای مجازی، هجمه وحشتناکی به راه انداخت ولی نتوانست به اهداف خود برسد.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال دو قطبی کردن جامعه است تا وحدت و انسجام مردم را خدشه‌دار کند ولی مردم، هوشمند هستند و تاکتیک‌های دشمن را ناکام گذاشتند.

سردار کشکولی از وجود نظام حزبی قوی در جامعه دفاع کرد وگفت: وجود احزاب قوی در کشور باعث می‌شود مطالبه‌گری و اعتراض به‌روش صحیح در جامعه تقویت شود و اعتراضات به اغتشاش، تبدیل نشود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه صاحب اصلی انقلاب اسلامی ایران مردم هستند، افزود: مهم‌ترین بخش جهاد تبیین، این است که به نسل نوجوان و جوان گفته شود صاحب اصلی انقلاب اسلامی ایران، یک قشر خاص نیست بلکه همه مردم هستند و در جهاد تبیین، دستاوردها براساس واقعیت، تبیین و تشریح می‌شوند.

وی بیان کرد: طراحی دشمن، این بود که اعتراضات به خشونت و اغتشاشات تبدیل شود چرا که دشمن می‌خواهد در کشور، حاکمیت دین وجود داشته باشد؛ دشمن نمی‌خواهد کشور ایران، قوی باشد و پیشرفت کند؛ دشمن، این بار هم شکست خورد.

انتهای پیام/