حجت الاسلام شاهرخی گفت: مسئولان ارشد استانی با مردم نشست داشته باشند و دستاوردهای نظام و دولت را بیان کنند و با مشکلات مردم نیز آشنا شوند تا بتوانیم استانی آباد در خور شان مردم داشته باشیم.

به گزارش سفیرافلاک حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در مراسم معارفه امام جمعه معمولان، اظهار داشت: ساده زیستی و جهاد بر علیه ظلم و ستم حکومت عباسی از شاخصه های زندگی امام حسن (ع) است که مجموعه اوصاف آن حضرت الگویی برای همه جوانان و روحانیت باشد.

وی افزود: شهر و بخش معمولان به جهت موقعیت جغرافیایی و نیروهای انسانی توانمند و نقش ممتاز آنان در فراز و نشیب های انقلاب و دوران دفاع مقدس شایسته خدمتگزاری بیشتری است، با وجود تهدیدهای دشمنان در دوران دفاع مقدس مردم معمولان هیچگاه صحنه را خالی نکردند و در جبهه ها و پشت جبهه ها خدمت می کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: کاستی ها باید برطرف شود باید چرخه اداری و سازمان های اداری به گونه ای باشد که مردم رضایتمند باشند، عموم مردم باید از چرخه اداری برخی ادارات راضی باشند و باید تحول ایجاد شود، مدیران و مسئولان باید فکر اساسی برای جبران کاستی ها داشته باشند.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: امام(ره) و رهبری در اهمیت نماز جمعه سخنان و رهنمودهای فراوانی دارند و در قرآن نیز به اهمیت نماز‌ جمعه توصیه شده است، نماز جمعه باید با حضور مردم خداجو با شکوه خاصی برگزار شود، حضور خالصانه در نماز جمعه ثواب حج دارد و برای نظام اسلامی نماز جمعه یک دستاورد بزرگ است.

وی بیان کرد: کسانی که خود را حزب الهی معرفی می کنند و کسانی که به کتاب و سنت اعتقاد دارند باید نماز جمعه را باشکوه برگزار کنند چرا که نماز جمعه ما را از فراز و نشیب های انقلاب اسلامی عبور داده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: ساختن لرستان باید از درون استان انجام شود و باید مصوبات مربوط به صنایع تبدیلی برای احیا اشتغال و تولید در کشاورزی لرستان اجرایی شود البته مسئولان ارشد استانی با مردم نشست داشته باشند و دستاوردهای نظام و دولت را بیان کنند و با مشکلات مردم نیز آشنا شوند تا بتوانیم استانی آباد در خور شان مردم داشته باشیم.

انتهای پیام/