مرادی گفت: 600 هزار وعده غذایی بین زائرین اربعین حسینی در کوهدشت توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک، محمدمرادی ظهر امروز در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی در کوهدشت، ضمن گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ و یوم الله  ۱۳ آبان، اظهار داشت: این جلسات در راستای خدماتی است که آحاد مردم و مسئولان داشته  و هم چنین به منظور تکریم از این برنامه های حسنه در ایام اربعین می باشد.

وی افزود: کوهدشت دارای تعدادی کثیری از شهدای والامقام ،رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و آزادگانی که باعث افتخار این شهرستان می باشند.

فرماندار کوهدشت با اشاره به جریان مطلوب خدمت‌رسانی مواکب اربعین حسینی در کوهدشت  عنوان کرد: شکوه خدمتی که مردم در اربعین حسینی به نمایش گذاشتند، بی نظیر بود و این نشان از مردم داری و تقوای این دیار است.

وی با اشاره به اینکه مردم کوهدشت با خدمت رسانی خود نگاه دینی و معنوی مطلوبی را در ذهن زوار اربعین ترسیم نمودند، عنوان کرد: با بیش از ۶۰۰هزار وعده صبحانه،ناهار،شام و میان وعده در ایام اربعین  در مواکبی که در سطح شهرستان برپا بود به زائران حسینی خدمت رسانی شد.

مرادی گفت: در راستای ارتقا وضعیت فرهنگی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی و مقابله با هجمه های دشمنان، انسجام و اتحاد مطلوبی بین دستگاه های آموزشی، پرورشی و مردمی کوهدشت ایجاد شده است.

فرماندار کوهدشت بیان کرد: از همه خادمان حسینی،مردم و مسئولانی که در ایام اربعین با خدمت رسانی مطلوب  چهره ای معنوی و فرهنگی ناب از این دیار به نمایش گذاشتید تشکر و قدردانی می کنیم.

انتهای پیام/