حجت الاسلام مویدی گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان سبب می شود تا انقلاب، فعال تر و پویا تر به حرکت خود ادامه دهد.

حجت الاسلام مجید مویدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ۱۳ آبان یادآور سه رویداد مهم تبعید امام(ره) به ترکیه، حضور دانش آموزان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است اما در هر انقلاب موفقی سه مولفه مهم را شاهد هستیم که یکی از این مولفه ها، رهبری است که تفاوت انقلاب اسلامی ایران با جنبش های دیگر بحث رهبری است.

وی افزود: اگر یک رهبری قوی و توانمند بر انقلاب یک کشور رهبری نماید قطعا موفقیت این انقلاب تضمین شده است که یکی از دلایل موفقیت انقلاب اسلامی ایران وجود رهبری است، مولفه دوم حضور مردم است که ملت ایران برای پیروزی و استمرار انقلاب همیشه در صحنه حضور داشته اند و پشتیبانی ملت ایران سبب شده تا انقلاب از سایر خیزش های دیگر متفاوت باشد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان تصریح کرد: مولفه دیگر از موفقیت های یک انقلاب، ایدئولوژی است که در یک انقلاب لازم است و می توان دوامش را شاهد بود که در ۱۳ آبان شاهد این مولفه ها بودیم.

حجت الاسلام مویدی گفت: امام(ره) عَلم پیروزی انقلاب را بلند کرد و در مراحل بعدی پشتیبانی مردم با حضور همه اقشار مختلف این انقلاب را در مسیر پیروزی قرار داد و در ۱۳ آبان سال ۵۷، تبلور و جلوه عامه را در حضور دانش آموزان شاهد بودیم که یک قشر فعال و پویا بودند، ایدئولوژی که مطرح بود، ایدئولوژی استکبار ستیزی بود که نمونه آن را در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشاهده کردیم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان خاطرنشان کرد: در طول این سالها شاهد حضور پرشور مردم در همه صحنه ها از جمله راهپیمایی ها بوده ایم و حضور مردم سبب می شود تا این انقلاب، فعال تر و پویا تر به حرکت خود ادامه دهد.

انتهای پیام/