نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: آمریکا با سرمایه‌گذاری‌های سنگین تلاش کرد که دانشجو و دانش‌آموز را از انقلاب جدا کند و به تعبیری با جداسازی دانش‌آموزان و دانشجویان از بدنه انقلاب اسلامی، انتقام بگیرد.

به گزارش سفیرافلاک، پرویز سروری نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حاشیه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال ،‌ گفت: روز ۱۳ آبان مصادف با روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز است.

وی، دانش‌آموزان و دانشجویان را از گروه‌های تأثیرگذار در شکل‌گیری انقلاب اسلامی دانست و افزود: آمریکایی‌ها با توجه به نقش دانش‌آموزان و دانشجویان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، ضمن سرمایه‌گذاری‌های سنگین تلاش کردند که این دو قشر دانشجو و دانش‌آموز را از انقلاب جدا کنند و به تعبیری انتقام خودشان را با جداسازی دانش‌آموزان و دانشجویان از بدنه انقلاب اسلامی بگیرند. 

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پایان با تأکید بر اینکه محاسبات آمریکایی‌ها غلط است، گفت: حضور امروز دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان می‌دهد، دانش‌آموزان و دانشجویان ما همچنان در مقابله و مبارزه با استکبار جهانی و حمایت از انقلاب اسلامی کوشا هستند و یقین داریم که این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس