زیویار گفت: هیاهوی پوچ مجازی بد‌خواهان ایران اسلامی در عرصه حقیقت و در برابر اراده و حضور ملت وزنی نداشته و محکوم به فناست.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار در پیامی ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، اظهارداشت: انقلاب اسلامی محصول اتحاد رهبر و ملتی می باشد که تاریخ اسلام را پشت سر خود داشت و از تحقیر و استعمار و دین ستیزی زورمداران به تنگ آمده بودند.

وی افزود: بقای انقلاب اسلامی نیز به رغم همه توطئه ها، سختی ها و دشمنی های عریان و خشن آمریکا و صهیونیسم جهانی و اعوان و انصار منطقه ای و دنباله روهای داخلیشان، باز محصول اتحاد ملت و رهبر است.

استاندار لرستان تصریح کرد: حضور بی مانند و باشکوه ملت ایران در تظاهرات ۱۳ آبان با توجه به اغتشاشات و شرارتهای اخیر ثابت کرد این نظام صاحب دارد و هیاهوی پوچ مجازی بد‌خواهان ایران اسلامی در عرصه حقیقت و در برابر اراده و حضور ملت وزنی نداشته و محکوم به فناست.

زیویار گفت: از حضور بهنگام و با شکوه و انبوه مردم عزیز استان لرستان، اعم از شهرها، بخشها و روستاها در راهپیمایی ۱۳ آبان تشکر کرده و برای خدمت به این مردم بصیر تمام مساعی خویش را مبذول دارم.

انتهای پیام/