اسماعیلی گفت: خروش و حماسه ملت ایران در 13 آبان خط بطلانی بر تفکرات استکبار کشید.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: دشمن با راه اندازی اغتشاشات و یک جنگ ترکیبی تلاش کرد تا مردم را در مقابل نظام قرار دهد اما ملت ایران همواره با حضور خود در صحنه های مختلف، توطئه های دشمن را نقش بر آب کرده اند.

وی افزود: در حوادث اخیر اجتماعات مختلفی از حضور مردم برگزار شد که مردم در همه این صحنه ها به خوبی نقش خود را ایفا کردند اما روز گذشته در مراسم ۱۳ آبان، خروش و حماسه ملت ایران خط بطلانی بر تفکرات استکبار کشید.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: حضور مردم در مراسم دیروز نشان داد که همچنان پشتیبان نظام، ارزشها و آرمانها هستند و با حضور خود دست رد به سینه آمریکا زدند و اعلام کردند که هیچگاه چنین فتنه ها و توطئه هایی نمی تواند خللی در اراده مردم ایجاد نماید.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: البته دشمن تاب دیدن حضور دیروز مردم در راهپیمایی ملت ایران علیه استکبار را ندارد و سعی کردند این حضور را به گونه ای دیگر جلوه دهند اما مهمترین پیام این حضور برای دوستان این بود که آینده روشن در انتظار ایران است و ملت ایران با ایستادگی و تبعیت از ولایت فقیه قطعا روز به روز سربلندتر و مقتدرتر خواهد شد.

وی بیان کرد: استکبار ستیزی یکی از مهمترین ویژگی های ملت ایران است و ملت ایران روز گذشته در روز ملی مبارزه با استکبار بار دیگر پیام ایستادگی و مقاومت در مقابل همه توطئه ها را به دنیا نشان دادند.

انتهای پیام/