سپهوند با اشاره به اعزام 7 هزار دانش آموز به اردوی راهیان نور، گفت: سومین جشنواره «رهاورد سرزمین نور» در لرستان برگزار می شود.

مرتضی سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: یکی از برنامه های فرهنگی، برگزاری اردوی راهیان نور است که هر ساله جمعی از دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم راهی این سفر معنوی می شوند که برگزاری این برنامه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار مهمی دارد.

وی افزود: در نیمه دوم امسال حدود هفت هزار دانش آموز به اردوی راهیان نور اعزام می شوند، همچنین دو هزار دانشجو و اقشار مختلف مردم هم در پایان سال اعزام می شوند که طی دو سال گذشته به دلیل شیوع کرونا این برنامه به صورت مجازی برگزار می شد.

مسئول اردوی راهیان نور سپاه لرستان از برگزاری سومین جشنواره رهاورد سرزمین نور در لرستان خبر داد و گفت: امسال این جشنواره در دی ماه برگزار می شود و افراد مختلف می توانند آثار خود را شامل دلنوشته، فیلم، عکس و شعر را ارسال نمایند تا در سایت طراحی شده قرار گیرد و سپس در جشنواره ای که در دی ماه برگزار می شود این آثار داوری شود.

سپهوند خاطرنشان کرد: این جشنواره در ابتدا به صورت استانی برگزار می شود و اثرات برتر و برگزیده به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

انتهای پیام/