کشوری گفت: معاندان در حوادث اخیر تلاش کردند تا عده ای از جوانان فریب خورده دست به اقدامات مجرمانه بزنند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی زندان های استان، امروز دادستان مرکز استان، مدیرکل زندانهای لرستان وجمعی از روحانیون با حضور در بازداشتگاه خرم آباد با تعدادی از اغتشاش گران حوادث اخیر در بازداشتگاه خرم آباد دیدارو گفتگو کردند.

عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های لرستان با اشاره به هدف دیدار با فریب خوردگان حوادث اخیر، گفت: با توجه به هجمه تمام عیار رسانه ای و دروغ پراکنی عناصر رسانه های معاند وسلبریتی های وطن فروشی که با هزینه نظام تبدیل به چهره شده اند و حالا با خیانت به مردم ایران اسلامی، آب در آسیاب دشمن ریخته وقصد دارند جامعه را متشنج کنند تا عده ای از جوانان ونوجوانان فریب خورده دست به اقدامات مجرمانه بزنند.

وی افزود: درگفتگویی که با این افراد صورت گرفت مشخص شد برخی از آنان از فعالیت هایشان ابراز ندامت وپشیمانی می کنند و تحت تاثیر و هیجان کاذب ناشی از تبلیغات عناصر ضدانقلاب ساکن در خارج از کشور اقدامات خلاف قانون و هنجار شکنانه را انجام داده اند.

کشوری بیان کرد: از اصول زندانبانی اسلامی تاثیر مثبت در شیوه نگرش زندانیان است و با بازداشت شدگان جدای از جرمی که مرتکب شده اند، با رأفت اسلامی برخورد خواهد شد وکرامت همه زندانیان مورد احترام است.

انتهای پیام/