امیری با بیان اینکه امروز کشوری دم از آزادی خواهی می‌زند که خود، مهد خفقان جهان است، گفت: کسانی به عبدالحمید اسماعیل زهی خط می‌دهند که مرزهای کشور را ناامن می کنند.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، خطاب به عبدالحمید اسماعیل زهی اظهار داشت: عبدالحمید اسماعیل زهی خود را رهبر اهل تسنن حساب می کند که واقعا اینطور نیست چون ملیت ایرانی ندارد و خیلی از بیرون فشار می آورند که وی را به عنوان یک انسان دارای نفوذ در ایران معرفی کنند در صورتی که اینگونه نیست چرا که از قِبل جمهوری اسلامی ایران معروف شده و اطرافیانی که به او خط می دهند و خطبه های نماز جمعه و مناجات منافقانه بعد از مسجد را برنامه ریزی می کنند، همان کسانی هستند که مرزهای کشور ما را ناامن می کنند.

وی افزود: خبر داریم تیم های تروری که عزیزان ما را ترور می کنند کسانی هستند که به عبدالحمید اسماعیل زهی خط می دهند، همین افراد هستند که وی را تسخیر کردند و خوراک برایش تهیه می کنند و این فرد بلندگوی قاچاقچی ها و معاندان شده است.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: اگر در کشور ایران که شیعی است به شما احترام گذاشته شده مراقب رفتارتان باشید، امروز شیعیان در عربستان، بحرین و امارات تحقیر می شوند و اگر مقایسه کنیم و مقابله به مثل کنیم چه اتفاقی رخ می دهد، در حالی که هیچگاه این کار را نکردیم و رهبری به دنبال وحدت است.

امیری بیان کرد: شما می گویید قانون اساسی را به رفراندوم بگذارید، شما از جایی دستور می گیرد که خودشان هنوز فرق بین صندوق رای و میوه را تشخیص نمی دهند، امروز بر علیه ایران مرکز فتنه اینترنشنال ۲۴ ساعته بر علیه ما تبلیغ می کند و در حالی ندای آزادی خواهی می دهد که همان کشور مهد خفقان جهان است و کسی جرات نفس کشیدن ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز نصیحتی که به عبدالحمید می شود این است که مراقب رفتار خود باشد و در مملکت امام زمان(عج) فتنه نکند و به تمام اهل تسنن این پیام را می دهیم که گول این مرکز فتنه را نخورند، امروز اهل تسنن و تشیع با هم هستند و حول محور وحدت حرکت می کنند و در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی تلاش می شود.

انتهای پیام/