اسماعیلی با بیان اینکه باور ملت ایران و عامل ایستادگی در برابر استکبار، آموزه های کربلا است، گفت: عشق مردم به اهل بیت(ع) و عاشورا هر روز بیشتر می شود.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: دشمنان به لحاظ اینکه جنگ های مختلف نظامی، اقتصادی و فرهنگی را در پیش گرفته و موفق نشدند، لذا امروز دشمن به جنگ ترکیبی روی آورده است و هدفشان این است که ذهن مردم را مصادره کنند تا مردم دچار خطا شوند.

وی افزود: متاسفانه در حوادث اخیر برخی از افراد حرکاتی انجام داده و سخنانی بر زبان آوردند که سبب شد دشمن سواستفاده کند، در کنار این موارد معاندان سعی دارند تا با القای دروغ و تهمت به مقدسات قُبح زدایی کنند که بتوانند خواسته ها و اهداف خود را تحمیل نمایند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: دشمن با برنامه ریزی به دنبال این است که قداست یک موضوع را از بین ببرند و وقتی ذهن مردم نسبت به برخی از مسائل دچار ابهام شد، دروغ های خود را القا نمایند و برای این توطئه خود از هجمه رسانه ای استفاده می کنند.

اسماعیلی با اشاره به توهین به کربلا و امام حسین(ع) گفت: دشمنان می دانند ریشه انقلاب در کربلا و عاشورا است و انقلاب در شرایطی به پیروزی رسید که همه مردم در صحنه بودند و همین سبب شد تا به عنوان یک انقلاب مردمی و الهی شناخته شود، مردم ایران با دست خالی برای پیروزی انقلاب تلاش کردند و عامل ایستادگی مردم همان آموزه های کربلا بود.

وی بیان کرد: امروز اربعین که یکی از بزرگترین برنامه های فرهنگی جهان است سبب شده تا به فرموده رهبری، دشمن از این مراسم ضربه سختی بخورد، امروز اگر برای دفاع از امنیت یک نفر شهید می شود می بینیم که صدها هزار نفر برای تشییع باشکوه به صحنه می آیند که این موارد برگرفته از قیام عاشورا است از همین رو دشمن به عاشورا و امام حسین(ع) توهین می کند.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: بهتر است دشمنان و معاندان بدانند حرارتی که در قلوب ملت ایران و شیعیان وجود دارد هیچگاه سرد نمی شود، تلاش دشمن برای جدایی مردم از اهل بیت(ع) است در حالی که هر یک از این حرکات دشمن، عشق مردم به اهل بیت(ع) و عاشورا را بیشتر می کند.

اسماعیلی بیان کرد: امروز به واسطه همین عزیزانی که در دفاع از امنیت به شهادت می رسند، افراد زیادی هستند که از خواب غفلت بیدار می شوند و اراده و فکرشان تغییر می کند و در مسیر انقلاب قرار می گیرند، اگر دشمن به مقدسات و عاشورا توهین می کند چون می داند باور ملت ایران براساس آموزه های کربلا است و همیشه در برابر ظلم می ایستند.

انتهای پیام/