سردار کشکولی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی قدرت بزرگ منطقه است، گفت: این افتخارات به برکت انقلاب و نظام اسلامی و به دست فرزندان این کشور به دست آمده است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در جلسه جهاد تبیین که با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت و حوزه ها در کانون بسیج بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: ۴۳ سال است که با آمریکا و صهیونیستها درگیر هستیم و همواره طی این سالها صحنه درگیری با دشمنان فرق دارد به طوری که یک روز دشمنان جدال خود را با سخت ترین شرایط یعنی جنگ هشت ساله با ایران شروع کردند.

وی افزود: در آغازین روزهای جنگ، ارتش ایران سازمان یافته نبود و سپاه نیز در حد یک کمیته محلی تشکیل شده بود، دشمنان در بیرون و داخل کشور با تجهیزات برای مقابله به میدان آمدند و قدرت های جهانی آنان را پشتیبانی می کردند، در این میان گروهک های منافق سراسر کشور را فرا گرفته بودند و قصد ساقط کردن انقلاب را داشتند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: در شرایط جنگ کودتاهای بزرگی رخ داد و جنگ نابرابر بر علیه ایران آغاز شد، آن زمان سلاح و تجهیزات وجود نداشت ولی ایران برای دفاع از وطن و ارزشها با همه وجود به نبرد با دشمن برخاست تا نشان دهد زیر بار ظلم و زور نمی رود.

سردار کشکولی عنوان کرد: در جنگ ایران و عراق، خسارت مالی و جانی فراوانی به کشور وارد شد ولی استقامت و ایستادگی ملت باعث پیروزی شد و ملت ایران با بحران و جنگ متولد شده اند و امروز ملت ایران آبدیده شده است، ملت ایران بزرگترین اغتشاشات را همزمان با جنگ هشت ساله و ترور نخبگان بزرگ تجربه کرده است که دشمنان قصد داشتند انقلاب را در نطفه خفه کنند ولی عزم و اراده ملت اجازه شکسته شدن نهال انقلاب را نداد.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان به فکر تجزیه ایران هستند، گفت: در اوایل انقلاب نیز دشمنان تجزیه کشور را از کردستان شروع کردند و ملت ایران بعد از ۴۳ سال انقلاب را با خون صدها هزار شهید حفظ کرده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: شاهان طاغوت دست نشانده آمریکا، اسرائیل و انگلیس بودند و مستشاران آنان برای ایران تعیین تکلیف می کردند، مستشاران انگلیسی و آمریکایی حقوق های کلان از ایران می گرفتند و با مصونیت قضایی که داشتند هیچ کسی اجازه تعرض به آنان را نداشت و مستشاران آنان همگی از اراذل و اوباش تگزاس بودند.

سردارد کشکولی اظهارداشت: امروز اجازه نمی دهیم تعدادی بی دین و از خدا بی خبر حجاب بانوان را خدشه دار کنند، در زمان طاغوت رضا شاه آنان نتوانستند به زور حجاب بانوان را بردارند و بانوان ایرانی حجاب خود را برنداشتند.

وی افزود: امروز سرعت گرایش به دین اسلام در اروپا و آمریکا زیاد شده و دشمنان نیز از این اتفاق عصبانی هستند و امروز ایران اسلامی قدرت بزرگ منطقه است و تجهیزات نظامی ایران به قدرت های بزرگ داده می شود به طوری که توان موشکی ایران قاره پیما شده است و این افتخارات به برکت انقلاب و نظام اسلامی و به دست فرزندان این کشور به دست آمده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: ایران اسلامی بزرگترین قدرت نظامی جهان محسوب می شود و دشمنان هر روز رو به افول می روند، امروز آمریکا ابرقدرت جهانی نیست و جبهه مقاومت به صراحت بیان می کند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و بیداری اسلامی که به واسطه انقلاب اسلامی به دست آمده، سراسر جهان را فرا گرفته است.

انتهای پیام/