رهبران گفت: هدف دشمنان این است که با استفاده از فضای مجازی در راستای دور کردن اذهان جوانان اقدام کنند تا بتوانند جوانان را نسبت به شعار ما می توانیم و استکبار ستیزی بی تفاوت کنند ولی جوانان این کشور با تاسی از فرهنگ عاشورا می توانند همه نقشه های دشمن را خنثی کنند.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ساقط کردن حکومت پهلوی، دشمنان در جبهه باطل با همه توان تلاش کردند در مقابل انقلاب اسلامی ایران بایستند ولی طی این سالها در همه توطئه ها و فتنه ها، شکست خورده اند.

وی افزود: چندی بعد از پیروزی انقلاب، دشمنان از ابزار جنگ نظامی علیه کشور استفاده کردند و امروز جنگ ترکیبی را راه اندازی کرده اند که هدفشان برهم زدن محاسبات است.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به توهین معاندان به عاشورا، تصریح کرد: آنچه باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران شده است، تکیه بر فرهنگ عاشورا و مهدویت است و ملت ایران اراده خاصی به اهل بیت(ع) دارند و با تاسی از همین فرهنگ در برابر زورگویان و مستکبران ایستاده اند.

رهبران عنوان کرد: امروز دشمن دچار سردرگمی شده است چرا که می داند از همه ابزارها برای ضربه استفاده کرده و به نتیجه نرسیده لذا روزهای رو به زوال آنها تسریع یافته است.

وی خاطرنشان کرد: ارادت به امام حسین(ع) نسل به نسل منتقل شده و امروز دشمنان سعی دارند تا یک گسل بین نسل جدید با مبنای اسلامی و فرهنگ مقاومت و عاشورا ایجاد شود و قُبح مقدسات شکسته شود، انحراف افکار جوانان را مورد هدف قرار داده اند ولی هیچگاه موفق نخواهند شد.

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: هدف دشمن این است که با استفاده از فضای مجازی در راستای دور کردن اذهان جوانان اقدام کنند تا بتوانند جوانان را نسبت به شعار ما می توانیم و استکبار ستیزی بی تفاوت کند ولی جوانان این کشور با تاسی از فرهنگ عاشورا می توانند همه نقشه های دشمن را خنثی کنند.

انتهای پیام/