معاون اول رئیس‌جمهور گفت: سیستان و بلوچستان جزء استان‌هایی است که هم رهبر انقلاب به آن علاقه خاصی دارند و هم تمامی مسئولان نسبت به رفاه مردم و مسائل عمرانی این استان حساس هستند.

به گزارش سفیرافلاک، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (پنجشنبه) با استقبال استاندار و جمعی از مقامات محلی و به منظور افتتاح چند پروژه عمرانی و زیرساختی وارد استان سیستان و بلوچستان شد.

وی در بدو ورود به فرودگاه ایرانشهر گفت: سیستان و بلوچستان جزء استان‌هایی است که هم رهبر انقلاب به آن علاقه خاصی دارند و هم اینکه تمامی مسئولان نسبت به رفاه مردم و مسائل عمرانی این استان حساس هستند.

مخبر افزود: ریاست محترم جمهور در سفر به سیستان و بلوچستان مصوباتی داشتند که امروز برای پیگیری این مصوبات و همچنین اتخاذ تصمیمات جدید و نیز افتتاح پروژه‌هایی که به سرانجام رسیده به این استان آمدم.

 معاون اول رئیس‌جمهور عنوان کرد: کارهای بزرگ و خوبی در حوزه اشتغال، مسکن، بهداشت و درمان و سایر حوزه‌ها انجام شده که البته این اقدامات کافی نیست و حتما در این سفر کاستی های استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در مورد آن تصمیم گیری می شود تا بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم عزیز و غیرتمند و ولایت‌مدار این استان ارائه دهیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس