سردار کشکولی گفت: نورانیت دین اسلام، ریشه دشمنان را می خشکاند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در جلسه جهاد تبیین که در مصلی نمازجمعه بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: اتاق فکر معاندان یک اتاق فکر جاهلانه و بی فکر است، سالها پیش رضاشاه برای برداشتن حجاب تلاش کرد ولی راه به جایی نبرد و در دوران پهلوی منابع کشور را به غارت می بردند و مستشاران وارد کشور شدند و در جاهای مختلف حضور داشتند.

وی افزود: حکومت پهلوی سعی کرد تا با حجاب و دین مقابله کند ولی در نهایت مردم ایران علیه رژیم پهلوی به طرفداری از دین قیام کردند و انقلاب اسلامی ایران توانست دست غارتگران و مفسدان را از منافع کشور قطع کند و یک جدال ۴۳ ساله است که همچنان به ضرر دشمنان و به نفع ماست و نصرت الهی مشهود است و شرطش این است که مردم حضور داشته باشند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: دشمنان برای ضربه به کشور کودتا، فتنه، جنگ تحمیلی را علیه این کشور برنامه ریزی کردند و در نهایت جنگ به نفع ایران به پایان رسید و طی این سالها دست به تحریم ها، فشار اقتصادی و فتنه زدند ولی حضور مردم و ایستادگی این نقشه ها را خنثی می کند.

وی تصریح کرد: هیمنه دشمن شکسته شده است و نتوانستند در اغتشاشات گسستی بین مردم و نظام ایجاد کنند و تلاش کردند تا با این فتنه اختلافات قومی را رقم بزنند ولی همه توطئه های آنان با شکست مواجه شدند.

سردارکشکولی بیان کرد: در حوادث اخیر عده ای ساختارشکنی کردند ولی کسی آنها را همراهی نکرد و سعی کردند در فضای مجازی اقدام به بزرگ نمایی نمایند و از تصاویر جعلی هم استفاده کردند ولی نورانیت دین، قطعا ریشه آنها را می خشکاند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: باید قدر قدرت و اقتدار ایران را بدانیم و با اتکا به خدا همچنان پیروز هستیم.

انتهای پیام/