زیویار با بیان اینکه شهید عجمیان واقعه عاشورا و شهادت شهید حججی ها را تداعی کرد، گفت: شهید عجمیان با نثار جان خود، ابعاد متفاوت فتنه اخیر را نمایان کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: شهید عجمیان با نثار جان عزیز خودش نشان داد که این فتنه اگر چه شکلش با جنگ های قبل متفاوت است اما ابعاد مختلفی داشته و یک جنگ تمام عیار است.

وی افزود: شهید عجمیان واقعه عاشورا و شهادت شهید حججی ها را تداعی کرد، هم وطنان و مردم شهرستان در تجمعات ثابت کردند قدردان این شهید مظلوم هستند.

استاندار لرستان با بیان اینکه ما تجربه مان در جنگ و دفاع از نوامیس کشور کم نیست، عنوان کرد: در دهه ۶۰ یک جنگ کلاسیک و فرسایشی را تجربه کردیم و مردم ما به خوبی می دانند دشمنانشان نسبت به کشور چه کینه ای دارند و اعتقاد داریم جنگ امروز هم همان جنگ است اگر چه ابعادش و شکلش تغییر یافته و پیچیده تر شده است.

وی بیان کرد: در این جنگ استفاده از ابزارهای رسانه ای صدها برابر شده است و اگر جمعیت ۳۰ هزار نفری مردم ما در شهرستان ها به حمایت از انقلاب حضور پیدا می کنند حتی یک بار هم در رسانه های مزدور منعکس نمی شود، این در شرایطی است که اگر ۲۰ یا ۳۰ نفر فریب خورده برای تخریب اموال عمومی آن هم به بهای ناچیز و رقم های بی ارزشی مانند اقامت در فلان کشور به خیابان می آیند صد و هزار بار در رسانه های آنها اعلام می شود.

زیویار گفت: جنگ امروز پیچیده است و مردم باید مانند شهید عجمیان که از جنس همین مردم است، دقت داشته باشند، البته الحمدلله از جنس شهید عجمیان فراوان داشته و مردم ثابت کردند همواره وسط میدان هستند.

وی تصریح کرد: با این وجود باید همه وسط کار باشیم و ان شاالله با هوشیاری مردم پوزه دشمن به خاک مالیده و دشمنان در نیت پلید خود طرفی نخواهند بست.

انتهای پیام/