در حساسترین دیدار از هفته دهم لیگ فوتسال اسپانیا تیم پالما امروز به مصاف بارسلونا می‌رود.

به گزارش سفیرافلاک، در یکی از دیدارهای هفته دهم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا امشب تیم صدرنشین بارسلونا به مصاف تیم رده دومی پالما می‌رود؛ دیداری که حساسیت زیادی برای هر دو تیم دارد و فرصت خوبی به پالما می‌دهد تا در صورت پیروزی، خود را به صدر جدول نزدیکتر کند.

به دلیل حضور هر دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا، این دیدار زودتر از مسابقات هفته نهم لیگ اسپانیا برگزار می‌شود. پالما و بارسا سپس سه روز دیگر در چارچوب هفته نهم لیگ اسپانیا به مصاف حریفان خود می‌روند و در ادامه آماده حضور در مرحله الیت لیگ قهرمانان اروپا می‌شوند.

بازی هفته دهم، به میزبانی پالما برگزار می‌شود. پالما با حسین طیبی و مسلم اولادقباد در این فصل در مسابقات خانگی شکست ناپذیر بوده و امیدوار است به این روند مقابل قهرمان فصل گذشته اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا ادامه بدهد.

رویارویی بازیکنان ایران با بارسلونا/ چشم در چشم با قهرمان اروپا!
حسین طیبی در حال مهار توپ در بازی پالما با واین‌آلبالی

از سوی دیگر بارسلونا که این فصل با ۷ برد و ۱ باخت و کسب ۲۱ امتیاز صدرنشین است، برای افزایش اختلاف امتیاز با پالما کار سختی در جزیره مایورکا دارد و باید دید مقابل هواداران پالما چه کاری از پیش می‌برد.

بازیکنان ایران در نخستین فصل حضورشان در لیگ اسپانیا عملکرد خوبی داشته‌اند. طیبی تاکنون در لیگ اسپانیا چهار گل برای تیمش به ثمر رسانده و اولادقباد هم سه بار دروازه حریفان را باز کرده است. آخرین گل اولادقباد، هفته گذشته در دیدار با واین آلبالی به ثمر رسید؛ دیداری که این بازیکن عملکرد ویژه ای داشت و حتی یک پاس گل به هم تیمی خود داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر