جهانی گفت: 4 هزار و ۵۰۰ پرونده زوجین لرستانی برای درمان در این مرکز وجود داشته که خدمات را دریافت خواهند کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، محسن جهانی در حاشیه بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد لرستان اظهارداشت: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد لرستان سال ۹۷ با مشارکت بنیاد برکت در استان راه‌اندازی شده است و خوشبختانه امروز شاهد بودیم خروجی کار بنیاد برکت و جهاد دانشگاهی در این مرکز درمان ناباروری بسیار خوب است.

وی با بیان اینکه مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد لرستان برای مردم استان مثمر ثمر بوده است، افزود: در حال حاضر چهار هزار و ۵۰۰ پرونده زوجین لرستانی برای درمان در این مرکز وجود داشته که خدمات را دریافت خواهند کرد.

معاون حمایت‌های اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خاطرنشان کرد: خوشبختانه خیلی از زوجینی که به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد لرستان مراجعه کرده‌اند روند درمانی مثبتی داشته‌اند.

جهانی بر ضرورت ارائه خدمات گسترده به زوجین نابارور در استان تاکید کرد و یادآور شد: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد لرستان با ارائه خدمات در سطح IVF ، IUI ، سونوگرافی، هیستروسکوپی و … در حال انجام کار و ارائه خدمات به مردم استان است.

وی گفت: تلاش ما این است که با حمایت‌هایی که انجام خواهیم داد کار در این مرکز درمانی گسترش پیدا کرده و خدمات بیشتری به مردم در استان ارائه شود.

انتهای پیام/