سردار الهی گفت: دشمن با برنامه ریزی و هجمه‌ای مبتنی بر رسانه‌های گسترده و فضای مجازی سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم دارد که ما هرگز اجازه چنین اقدامی را به دشمنان نمی دهیم.

به گزارش سفیر افلاک، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سردار یحیی الهی در همایش تبیین و روشنگری ویژه صنوف شهرستان خرم‌آباد که در حوزه هنری استان لرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و شهدای مظلوم عرصه نظم و امنیت اظهار داشت: سالار شهیدان جبهه مقاومت، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی فرمود ما ملت امام حسینیم و اثبات این جمله، دوران ۸ سال دفاع مقدس است که برگرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) بود و سربازانش و مدافعان مرزهای حریم انقلاب، همگی درس گرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) بودند.

وی با بیان اینکه بنا به نیاز روز، پیشینیان شما درقالب بسیج اصناف همچون سایر مردم به جبهه های جنگ رفتند و در دفاع از مرزهای کشور و انقلاب اسلامی دفاع و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، افزود: اثبات این صحبت‌ها تقدیم شهدای حوزه اصناف، جانبازان و اسرایی است که جان خود را برای امنیت مردم تقدیم کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان این فتنه طبق فرمایش مقام معظم رهبری جنگ ترکیبی است عنوان کرد: این جنگ ترکیبی، دنباله همان جنگ های فیزیکی است که دشمن بر این ملت و نظام تحمیل کردند بنابراین این ملت، ملت امام حسین است و همان رزمندگانی هستند که در ۸ سال دفاع مقدس در دفاع از مرزها و ولایت جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

سردار الهی تصریح کرد: اکنون جنگ ترکیبی، جنگ رسانه ای و جنگی است که می خواهند بین کسانی که در مسیر انقلاب قدم برمی دارند، تفرقه بیندازند که قشر عظیمی از آن شما عزیزان و فعالان حوزه اصناف هستید، کسانی‌که در راه اقتصاد این مملکت دارید قدم بر می دارید‌.

وی تصریح کرد: همه اصناف و اقشار ما پیروان راه شهدا بوده و در این فتنه هایی که از سوی دشمنان قسم خورده ملت و انقلاب اسلامی ایران ایجاد می شود، همواره با هوشیاری، بصیرت، همسو و همراه با مردم و نظام قدم برمی دارند که جای تقدیر و تشکر دارد، انصافا در کل کشور و به ویژه در سطح استان لرستان، الحمدالله مردم همیشه همراه و حامی نظام و رهبری بوده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان اظهارداشت: دشمن با برنامه‌ریزی و با ایجاد هجمه‌ای عظیم با استفاده از امپراتوری رسانه سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم را دارد که ما به عنوان خدمتگزار مردم و هرگز اجازه چنین اقدامی را به دشمنان و قانون‌شکنان داخلی نخواهیم داد و امنیت مردم را با نثارجان خود تضمین می کنیم.

انتهای پیام/