جوکار با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی به دنبال انحراف افکار است گفت: امروز جهاد تبیین امری لازم و ضروری است.

به گزارش سفیر افلاک، محمد صالح جوکار امروز در جلسه شورای اداری بروجرد که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: همه ما انقلاب کردیم که روی پای خودمان بایستیم و علی رغم تحریم و تهدیدها اما محکم در صحنه ایستاده ایم، این کشور با همه ظرفیت‌ها و منابع در اختیار مردم است و باید خودمان برنامه ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس با اراده و ایثار توانستیم پیروز شویم افزود: ما وارث خون شهدا هستیم و کسانی که مسئولیت گرفتند باید با روحیه جهادی تلاش کنند و در اغتشاشات اخیر بحث اول این است که باید با مردم و جوانان به خوبی ارتباط گرفت چرا که دشمن سعی در انحراف افکار دارد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دشمن با فوت یک نفر سعی کرد تا از این به عنوان بهانه سو استفاده کند و در فضای مجازی کار می کند بنابراین لازم است تصویرسازی درستی انجام دهیم.

وی بیان کرد: امروز جهاد تبیین یکی از ضروریات در جامعه است و دشمن سعی می کند خواسته های خود را اعلام کند، از سوی دیگر تصاویری وارونه را به جوانان نشان می دهند و عده ای که در زمین دشمن بازی می کنند و با دشمن همسو شده اند و در این آزمون اخیر حوادث در قیافه ورزشکار یا هنرمند، عده ای مردود شدند.

جوکار با اشاره به ظرفیت های بروجرد خاطرنشان کرد: این همه منابع و گردشگری می تواند بروجرد را به قطب گردشگری تبدیل کند، چرا باید این شهر مشکل آب داشته باشد در حالی که اگر سدها تکمیل و شبکه ها ایجاد می شد مشکلی رخ نمی داد و همه مشکلات با همدلی حل می شود.

انتهای پیام/