سردار صالح نژاد با بیان اینکه رسالت بسیج در گام دوم انقلاب، تمدن سازی است، گفت: تا زمانی که تفکر بسیجی در ایران طنین انداز است، دشمن هیچ غلطی نمی کند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار صالح نژاد در مراسم غبار روبی گلزار شهدا که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهارداشت: یکی از بارزترین پدیده های قرن بیستم، وجود انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل بود، انقلابی که به همه ما عزت و شوکت داد و در طول دوران زرین انقلاب اسلامی شاهد بوده ایم که روز به روز بر عزتمندی ایران و همه مسلمانان و آزادگان دنیا افزوده شده است.

وی افزود: این سربلندی و عزت ایران اسلامی را دشمن برنمی تابد، دشمن یک ایران پیشرفته را نمی تواند تحمل کند و روز به روز بر خشنونت خود می افزاید ولی روز به روز دشمن ضعیف تر می شود.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد تصریح کرد: هفته بسیج فرصتی است تا عملکرد بسیجیانی که پرافتخار و با بصیر همیشه در صحنه هستند، بیان گردد.

سردار صالح نژاد گفت: زمانی که کشور دچار مشکلات عدیده ای بود، هوشیاری و درایت امام(ره) ایجاد کرد که بسیج مردمی را در پنجم آذر سال ۵۸ تشکیل داد و معجزات بسیج را در طول دوران پرافتخار ایران دیده ایم به طوری که در گام اول انقلاب، بسیجیان عزیز پیش رونده انقلاب، بن بست شکن بودند و در همه صحنه ها پیشتاز بودند و در گام دوم انقلاب نیز تمدن ساز خواهند بود.

وی بیان کرد: الگوی بسیج مستضعفین، اکنون در خیلی از کشورهایی که زیر ظلم استکبار جهانی قرار دارند، الگویی موفق است و با الگوگیری از بسیج در برابر دشمن ایستاده اند.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد خاطرنشان کرد: تا زمانی که تفکر بسیجی در ایران طنین انداز است، دشمن هیچ غلطی نمی کند.

انتهای پیام/