مهدی راستگو به عنوان مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان کوهدشت معرفی شد.

به گزارش سفیر افلاک، مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان کوهدشت امروز با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان و جانشین فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت برگزار شد.

فضل اله گراوند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات فاطمه محمدی با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی بازوی توانمند شبکه بهداشت در خدمت‌رسانی به مناطق محروم است اظهارداشت: با توجه به اهداف این سازمان در گسترش و اشاعه تفکر دینی، ایثار، شهادت و فرهنگ مقدس و معنوی بسیج در جامعه پزشکی، مرکز بهداشت هم با تلاش در راه گسترش و ارتقاء ‏اخلاق پزشکی و ارائه الگوهای علمی و عملی در جامعه پزشکی وظیفه خود را به نحو مطلوب ارائه می دهد.

سرهنگ مصطفی امیری مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان نیز در این مراسم با بیان این‌که بسیج جامعه پزشکی در راستای رفع مشکلات اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار محروم تشکیل شده است گفت: اجرای برنامه های بسیج و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران در مناطق محروم و نیمه برخوردار به مناسبت‌های مختلف یکی از خدمات ارزشمند بسیج جامعه پزشکی است.

در این آئین از خدمات فاطمه محمدی قدردانی و مهدی راستگو به عنوان مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان کوهدشت معرفی شد.

انتهای پیام/