۳ تیم‌ پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه ایتیوند شهرستان دلفان اعزام شدند.

به گزارش سفیر افلاک، سه تیم‌ پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناسبت هفته بسیج به منطقه ایتیوند شهرستان دلفان اعزام شدند.

سرهنگ مصطفی امیری، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهارداشت: به مناسبت هفته بسیج و با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی دلفان و شبکه بهداشت این شهرستان سه تیم پزشکی طرح درمانی شهید رهنمون به روستاهای کریم آباد و حشمت آباد منطقه سخت گذر ایتیوند از توابع شهرستان دلفان اعزام شدند.

وی افزود: این تیم پزشکی که شامل پزشکان، ماما، پرستار، کار‌شناسان مبارزه با بیماری‌ها، آزمایشگاه، دارویار و کارشناس بهداشت دهان و دندان بود همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز به مدت یک روز برای ارائه خدمات درمانی به مردم این منطقه اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت، ارائه دارو، مشاوره و آموزش بهداشتی به صورت رایگان به اهالی منطقه بود.

وی با اشاره به خدمات پزشکی و آموزشی در این اعزام عنوان کرد: بیش از ۲۵۰ نفر خدمات مستقیم درمانی و بهداشتی به صورت رایگان همراه با دارو به جمعیت تابع منطقه ارائه شد.

سرهنگ امیری با اشاره به توزیع پک های بهداشتی به اهالی منطقه بیان کرد: شناسایی و ارجاع بیماران جهت ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی و درمانی با هماهنگی های صورت گرفته جهت درمان به مرکز شهرستان و استان از دیگر خدماتی بود که انجام گرفت.

انتهای پیام/