جهانبخش گفت: 300 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد لرستان احداث می شود.

 سرهنگ احسان جهانبخش در بازدید از پروژه آبرسانی بروجرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیر‌افلاک، اظهار داشت: در راستای تامین آب شرب مورد نیاز برای اهالی روستاهای اطراف، دو حلقه چاه حفر شده که برای این پروژه بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: عمق چاه ها ۱۵۰متر می باشد که کار سنجش و تست اولیه انجام شده تا وارد مدار شوند و روستائیان این منطقه دسترسی بهتری به آب شرب داشته باشند.

مسئول بسیج سازندگی لرستان با اشاره به پروژه های دست اجرای بسیج سازندگی، گفت: بسیج سازندگی در عرصه های مختلف و برای خدمت به مردم تلاش های زیادی انجام می دهد که در این راستا پروژه آبرسانی به ۱۲۵ روستا با اعتبار ۴۲۵ میلیارد تومان در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: همچنین حفر ۱۰ حلقه چاه با هزینه ۲۴ میلیارد تومان در کل استان و ۳۵ کیلومتر خط انتقال به شبکه نیز در دست اجرا می باشد البته طی یک سال گذشته ۴۶ کیلومتر کانال آبرسانی نیز انجام شده است.

جهانبخش ساخت مسکن برای نیازمندان را یکی از برنامه های جهاد سازندگی برشمرد و افزود: در حال حاضر ساخت ۳۰۰ منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد در دست احداث می باشد که بعد از تکمیل در اختیار مددجویان قرار می گیرد.

انتهای پیام/