حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت:باید از ظرفیت‌ها برای تبلیغ و تبیین استفاده کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با جمعی از طلاب اظهار داشت: بسیج روح حماسی، ایثار و فداکاری است که در همه عرصه ها خود را نشان می دهد و در مسیر اسلام و دین حرکت می کند، این نهاد از سال ۵۸ همیشه در صحنه حضور داشته است و در یک قرن اخیر، روحانیت استان نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و با روحیه و فکر بسیجی اقدام نموده اند.

وی افزود: از پیروزی انقلاب تاکنون رشادت های طلاب بسیجی را شاهد هستیم و رویدادها و حوادثی که می طلبد اتحاد و تعامل بیشتر شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: اولین کار این است که طبق برنامه ها اقدام شود و باید فعالانه در این امور ورود پیدا کرد به طوری که در شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و برای دانشگاه ها روحانی بومی نیاز داریم.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم منشاء خدمات باشیم یه معنی خروجی هدفمند است و برنامه‌هایی که در مرکز مدیریت حوزه برنامه ریزی شده است، هم ماندگاری و هم خروجی هدفمند است که تفاهم نامه ای در این راستا منعقد شده و اقداماتی در دستور کار قرار دارد.

شاهرخی با اشاره به تبلیغ و تبیین بیان کرد: برخی از مساجد نیاز به حضور روحانی دارد و باید از ظرفیت‌ها برای تبلیغ و تبیین استفاده کرد.

انتهای پیام/