نظری با اشاره به جنایتهای مختلف آمریکا در جهان، گفت: تفکر حاکم بر حکومت آمریکا یک تفکر فرعونی است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از اداره روابط عمومی دانشگاه لرستان، علی نظری اظهارداشت: دشمن با جنگ ترکیبی و شناختی به‌دنبال تسخیر قلب‌ها و تغییر ذهن‌هاست و راهکار اثرگذار مقابله با جنگ شناختی دشمن، جهاد تبیین است.

وی افزود: بایستی براساس جهاد تبیین، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی که در دوران پس از انقلاب اسلامی برای کشور حاصل شده است برای جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان، تبیین شوند.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: برخی نارضایتی‌ها در همه کشورها وجود دارند اما دشمن به دنبال بهره‌برداری از برخی نارضایتی‌ها و ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور است که البته همچون گذشته، ناکام خواهد شد.

نظری بیان کرد: یکی از ارکان مهم عزتمندی و اقتدار کشور، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله نیروهای انتظامی بوده که در این ایام شاهد هستیم نیروهای مسلح مشغول تلاش مضاعف برای صیانت از امنیت مردم و کشور هستند.

رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان عنوان کرد: آمریکا جنایت‌های مختلفی در جهان انجام داده است و تلاش می‌کند ایران یک کشور بدون استقلال و سرسپرده باشد و علت دشمنی‌های آمریکا این است که نظام جمهوری اسلامی یک نظام مستقل و مقتدر است و ایران، با این موضوع مخالف است.

نظری تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی در مسیر پیام انبیا و پیامبران بوده است و بایستی براساس تعالیم و رهنمودهای امامین انقلاب، همیشه در مسیر تمدن‌سازی نوین اسلامی حرکت کنیم و دشمن از هر روشی از جمله فضای مجازی استفاده می‌کند تا در جامعه فساد ایجاد شود.

انتهای پیام/