گودرزی با بیان اینکه نفوذ در بخش جمعیت، مانع فرزندآوری شده است گفت: مسئله افزایش جمعیت، مسئله راهبردی برای نظام است و اگر به موقع انجام نشود قابل جبران نیست.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی امروز در جلسه حمایت از خانواده، جمعیت و فرزندآوری که در فرماندای بروجرد برگزار شد اظهارداشت: در موضوع کاهش جمعیت، نفوذ رخ داده چرا که زمانی بر در و دیوار می‌زدند که جمعیت کاهش یابد و همه پای کار آمدند ولی اکنون کدام دستگاه برای افزایش جمعیت پای کار آمده است؟ در حالی که این موضوع مهم باید در دستور کار همه دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی افزود: باید بخشی از کار توسط دستگاه‌ها اجرا شود چرا که این موضوع مهم مد نظر رهبری است و رهبری این مسئله را حیاتی می‌دانند.

نماینده مردم بروجردو اشترینان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئله افزایش جمعیت، مسئله راهبردی برای نظام است و اگر به موقع انجام نشود قابل جبران نیست.

مجید منعمی فرماندار بروجرد نیز در این جلسه گفت: موضوع جمعیت، موضوعی است که ضرورت آن را می‌دانیم به جهت اینکه در این مورد بسیار صحبت شده نشان از اهمیت آن دارد.

وی بیان کرد: رهبری با نگاه راهبردی که دارند ادبیاتی تولید کردند به نام «جوانی جمعیت» که رهبری بر این موضوع تاکید بسیار زیادی دارند و حفظ جوانی جمعیت موضوع مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/