حسن پور با اشاره به ضرورت توسعه امکانات رفاهی در کنار ظرفیت‌های طبیعی و گردشگری استان، گفت: 5 موافقت نامه اصولی در حوزه گردشگری لرستان صادر شد.

به‌گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان لرستان، عطا حسن‌پور اظهار داشت: در جلسه کمیته فنی سرمایه‌گذاری لرستان و به منظور ایجاد زیرساخت‌ها و تاسیسات گردشگری در استان پنج موافقت‌نامه اصولی در این حوزه صادر شد که دو فقره موافقت‌نامه اصولی به منظور احداث دو اقامتگاه بوم‌گردی در خرم‌آباد و یک موافقت‌نامه اصولی به منظور احداث سفره‌خانه سنتی در شهرستان بروجرد صادر شده است.

وی با اشاره به ضرورت توسعه امکانات رفاهی در کنار ظرفیت‌های طبیعی و گردشگری لرستان، افزود: با دو فقره موافقت‌نامه اصولی به منظور احداث یک مجتمع گردشگری در خرم‌آباد و یک سفره‌خانه سنتی در شهرستان‌ دورود موافقت شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان بیان کرد: در این جلسه همچنین با تمدید یک فقره مجوز اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان خرم‌آباد نیز موافقت شد که امیدواریم توسعه این قبیل امکانات رفاهی و گردشگری در استان، رونق صنعت توریسم و کمک به سرانه اقتصادی استان را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/