جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف با اشاره به اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با اغتشاشگران گفت: این اقدامات قوه قضائیه باید ادامه‌دار و مستمر باشد.

به گزارش سفیرافلاک، ابولفضل حاجی‌زاده جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف، با اشاره به اقدامات اخیر قوه قضاییه در برخورد با اغتشاش‌گران گفت: جوسازی رسانه‌های معاند علیه قوه قضاییه بی‌شباهت به اتفاقات اخیر دانشگاه شریف نیست، همانطور که بعد از ممنوع الورودی دانشجویان هنجار شکن در دانشگاه، عده ای جو رسانه ای راه انداختند.

وی افزود: عده‌ای نسبت به هر جریانی جو رسانه ای راه می اندازند، افرادی هستند که در نقاط مختلف اثبات شده تخلفاتی را انجام دادند ولی باز هم مظلوم نمایی می کنند و دلیل این اقدامات نیز صرفا این است که هزینه برخورد با اغتشاش گران را بالا ببرند.

این فعال دانشجویی در ادامه تاکید کرد: در جامعه نیز همین است، می خواهند هزینه‌ برخورد با افرادی که اغتشاش کردند، افزایش پیدا کند. این افراد با این اقدامات در نظر دارند با قوه قضاییه مقابله کنند و اجازه ندهند احکام قضایی به درستی اجرا شود.

وی افزود: اعتقاد ما این است که علاوه بر برخورد قوه قضاییه باید مسائل مختلف از دید رسانه ای نیز تبیین و توضیح داده شوند، گرچه اگر بارها هم تبیین شود عده‌ای با قدرت رسانه‌ای پوشالی که دارند اهداف خود را پیش می برند و به مقابله می پردازند.

جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: اقدامات قوه قضاییه باید ادامه دار و مستمر باشد، البته باید تبیین رسانه ای هم در کنارش انجام شود.

حاجی زاده با تبیین جریانات و افراد مختلف در اعتراضات اخیر گفت: عده‌ای در حوادث اخیر از روی عمد اقدامات هنجار شکنانه‌ای انجام دادند، عده‌ای از روی جهل بوده و عده ای هم فریب رسانه های خارجی را خوردند.

وی افزود: اگر نسبت به مسائل قانونی و به خاطر القائات رسانه های خارج نشین از اجرای احکام کوتاه بیاییم، سنگ روی سنگ هم بند نمی شود و اگر هزینه های اقدامات هنجار شکنانه را پایین بیاریم دفعات بعد نمی شود هیچ جوره احکام را به درستی اجرا کرد.

جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: متاسفانه بی‌لیاقتی مسئولان شریف را در ۸۰ روز گذشته در نقاط مختلف دانشگاه دیدیم، چند هفته پیش دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه را آتش زده بودند و پیشگیری برای جلوگیری از اقدمات بعدی انجام نشد و دفتر بسیج را نیز در ادامه به همین شکل آتش زدند. علاوه بر این در روزهای قبل شاهد بودیم که مسئولین دانشگاه حتی نیروهای بسیجی را در دانشگاه ممنوع الورود کردند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس