رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جهاد خدمت، جهاد امید آفرینی و جهاد تبیین ۳ شاخصه اصلی در پی‌ریزی بسیج گام دوم انقلاب است گفت: همه مسئولان بسیج باید در حوزه جهاد تبیین تلاش کرده و با فعالیت‌های مزورانه دشمنان مقابله کنند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (سه‌شنبه ۲۲ آذرماه) در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: از همان روزی که امام راحل(ره) شجره طیبه بسیج را بنیان گذاری کرد تا دوران دفاع مقدس که ملت ایران از مسیر این شجره طیبه الهی فرهنگ عاشورا را در میدان های نبرد به مکتب دفاعی انقلاب اسلامی تبدیل کرد و پس از آن نیز بسیج در دفاع مقدس و عرصه های مختلف نقش آفرینی کرد و درخشید.

سردار سلیمانی با اشاره به لزوم گسترش و توسعه بسیج تاکید کرد: در مسیر پیش روی بسیج که ذیل منظومه فکری رهبر معظم انقلاب تعریف شد، شاهد توسعه و گسترش بسیج هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هدف نهایی این سازمان را تشکیل بسیج گام دوم انقلاب اعلام کرد و افزود: این موضوع در سند اعتلای بسیج به تصویب مقام معظم رهبری رسیده و در بسیج در حال اجرا است. تشکیل بسیج گام دوم انقلاب یک کار بسیار بزرگ و نیازمند تلاش های گسترده است و بسیج برای اجرای تحقق این هدف، تکلیف سنگینی برعهده دارد. بسیج همواره از پشتیبانی‌های نماینده ولی‌فقیه در سپاه برخوردار بوده که پشتوانه پی‌ریزی بسیج گام دوم انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سازمان بسیج یک مجموعه هماهنگ و هم‌افزا است، تاکید کرد: یک دهه فعالیت و تلاش شبانه‌روزی حجت‌الاسلام تویسرکانی در سازمان بسیج مستضعفین همدلی و همراهی به صورت برجسته و بی‌نظیر در سازمان بسیج از سوی شخص ایشان و سایر همکارانشان نقش مهمی در این زمینه دارد.

سردار سلیمانی با اشاره به کارنامه اقدامات مسئول سابق نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: حجت‌الاسلام تویسرکانی در طول بیش از ده سال گذشته، تلاش‌ها و مجاهدت‌های فراوانی را در کارنامه بسیج ثبت و ضبط کرد. ما همواره از نظرات هوشمند و کارشناسی ایشان استفاده می‌کردیم و ایشان، گام‌به‌گام در کنار نقش‌آفرینی بسیجیان حضور داشتند.

وی افزود: هماهنگی، همدلی و همراهی به صورت برجسته و بی‌نظیر، از ویژگی‌های مهم حجت‌الاسلام تویسرکانی است.

سردار سلیمانی با اشاره به فعالیت‌های سازمان بسیج مستضعفین در حوزه جهاد تبیین گفت: تعلیم و تربیت، فضای مجازی و انتشار کتاب های منتشر شده درباره فرهنگ ایثار و شهادت جزو فعالیت های این سازمان در حوزه جهاد تبیین است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جهاد خدمت، جهاد امید آفرینی و جهاد تبیین ۳ شاخصه اصلی در پی‌ریزی بسیج گام دوم انقلاب هستند، تصریح کرد: همه مسئولان بسیج در سراسر کشور باید در حوزه جهاد تبیین تلاش کرده و با فعالیت های مزورانه دشمنان مقابله کنند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه ما برای اجرای ماموریت جهاد تبیین ساختار بسیار قوی در سپاه و بسیج و هم افزا با سایر دستگاه‌های کشوری و لشکری داریم، خاطرنشان کرد: هنوز جهاد تبیین موردنظر رهبر معظم انقلاب متناسب با تهاجم دشمن هنوز شکل نگرفته و باید همه مسئولان بسیج در سراسر کشور از طریق شبکه ثامن در این حوزه فعالیت کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود با اشاره به معارفه حجت‌الاسلام رضایی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان گفت: همه سعی خود را انجام خواهیم داد تا ایشان در مسیر اجرای ماموریت خود با مشکلی مواجه نشوند و همه شرایط را برای اجرای بهتر کارها فراهم کنیم.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امام بزرگوار ما در یکی از سخنان خود گفتند که قرن آینده از آن اسلام خواهد بود، بیان کرد: اولین پیروزی ما در قرن جدید که امام خمینی (ره) به ما وعده داده بودند ان‌شاءالله ساقط شدن رژیم صهیونسیتی خواهد بود. 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس