حجت الاسلام حسینی با حضور در مجموعه دیپلمات سنتر بروجرد گفت: نباید اجازه داد عده‌ای با قانون شکنی مراکز خرید را بدنام کنند، می‌خواهیم کمک کنیم تا مشکل حل شود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی با حضور در مجموعه دیپلمات سنتر بروجرد اظهار داشت: یکی از جنگ‌های امروز ما جنگ اقتصادی است و اگر کسی بتواند در سنگر اقتصاد تلاش و فعالیت داشته باشد، گرچه برای خود کار می‌کند اما برای کشور هم کاری ارزشمندی انجام داده است.

وی افزود: یکی از مجموعه‌های خرید در بروجرد، دیپلمات سنتر است که در این شهر راه‌اندازی شده و خانوارهای زیادی امورات خود را از طریق کسب و کار در این مجموعه می‌گذرانند اما یادمان باشد که ما مسلمان هستیم و کشور ما یک کشور انقلابی است، ملت ایران شهدای زیادی تقدیم کرده‌اند برای این که ارزش‌های دینی حفظ شود.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: دین برای کسی ضرر ندارد و هرآنچه دارد منفعت است، اگر انسان دین را بفهمد و دستورات آن را به کار بگیرد قطعا در مسیر سعادت قرار می‌گیرد چرا که آنچه قرآن می‌گوید مطابق فطرت انسان است و در دین ما مسئله ای خلاف عقل، منطق و فطرت نداریم.

وی بیان کرد: اگر دین را خوب درک کنیم و بتوانیم پیاده کنیم، موفق هستیم البته برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی همه باید همت و تلاش کنند چرا که تمدن اسلامی آرزوی دیرینه انبیاء بوده است، انبیاء از جهت عقلی و محبت به مردم، اعتقاد به معاد و انسان دوستی سرآمد بودند و با دیگران قابل قیاس نیستند و در این راستا برای ظهور زمینه سازی کردند.

وی بیان کرد: به لطف خدا در مقابل هر شبهه‌ای جواب منطقی داریم و در این زمینه هر کسی سوالی دارد با جان و دل جواب می‌دهیم.

حجت الاسلام حسینی گفت: این مجموعه برای شهر یک امتیاز است اما رعایت حجاب در همه مکانها ضروری است و باید به افرادی که حجاب را رعایت نمی‌کنند تذکر داد چرا که ما مسلمان هستیم.

وی با بیان این که جنایات آمریکا بسیار زیاد است و می‌توان صدها جلد کتاب از جنایت آنها نوشت تصریح کرد: دشمنان ما به ویژه آمریکا و اسرائیل سابقه تیره و تاری دارند و در خود رسانه‌های آمریکا می‌نویسند در هر سال بیش از هزار نفر به دست پلیس در آمریکا کشته می‌شود و شرایط آنها چنین است اما زمانی که فردی دو جوان بیگناه را کشته و این دو جوان به شهادت رسیده‌اند و حالا این فرد قاتل اعدام شده است، اعلام می‌کنند که حقوق بشر ضایع شده است.

امام جمعه بروجرد اظهارداشت: درست است که در بحث اقتصادی مشکلاتی داریم و یکی دیگر از مشکلات هم ضعف مدیریتی است ولی در ابعاد دیگر بسیار جلو رفته‌ایم و این پیشرفت‌ها سبب نگرانی دشمن شده است و از همین رو عده‌ای فاسد را به کار گرفته‌اند و برخی هم فریب خوردند و خیال می‌کنند با چنین حرکاتی نظام سقوط می‌کند.

وی افزود: در اوایل انقلاب جمهوری اسلامی ایران تنها بود و گروه‌های زیادی روئیده شدند تا به انقلاب ضربه بزنند ولی کوبیده شدند و امروز جبهه مقاومت در دینا با اقتدارتر به کار خود ادامه می‌دهد و چگونه می‌خواهند جبهه مقاومت را ضربه بزنند؟ خودشان بهتر می‌دانند که روز به روز جبهه مقاومت مقتدرتر می‌شود.

حجت الاسلام حسینی گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است، اما این که عده‌ای بی حجابی می‌کنند بدانند که این کار قانون شکنی است و با آنها برخورد می‌شود، نباید اجازه داد عده‌ای با قانون شکنی این مراکز خرید را بدنام کنند و می‌خواهیم کمک کنیم تا مشکل حل شود.

به گزارش سفیرافلاک، طی روزهای اخیر فیلم و تصاویری از مرکز خرید دیپلمات سنتر بروجرد در فضای مجازی انتشار یافت که نشانگر این بود که در این مجموعه هنجارشکنی و بی حجابی انجام می‌گیرد که مورد انتقاد اقشار مختلف قرار گرفت و طالب پیگیری مسئولان این شهرستان برای جلوگیری از این هنجارشکنی‌ها بودند.

انتهای پیام/