حجت الاسلام و المسلمین صدیقی گفت: این همه توطئه که در برابر ولایت خنثی می‌شود، همه به برکت مردم و به برکت خون‌های طیبه شهداست.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی امروز در یادواره شهید سیدنورالدین و سید فخرالدین رحیمی که در پلدختر برگزار شد اظهارداشت: این حکمرانی که در انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است احیاء غدیر امیرالمومنین(ع)است و احیاء حاکمیت خدا بر همه شئون زندگی ماست.

وی با بیان اینکه تغییر سبک زندگی، تحول است افزود: از اول انقلاب این شما مردم بودید که پرچم را بالا بردید و به پای این شجره طیبه خون ریختید که اکنون دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: این همه توطئه که در برابر ولایت خنثی می‌شود همه به برکت مردم و به برکت خون‌های طیبه است. اگر این خون‌ها و دفاع مقدس نبود چه می‌شد؟ هیچ پایگاه فرهنگی برای شما باقی نمی‌ماند و تمام مساجد، بقاع متبرکه تخریب می‌شد. تخریب بیت الله الحرام، قتل عام زن و مرد شیعه نیز در دستور کارشان بوده است.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی شما بود که جانش را در کف دست گرفت و این شهدای همدانی و شهدای شما بودند که قدم در جبهه مقاومت گذاشتند و می‌بینید که چه قدرتی ایجاد کردند. زینبیون پاکستان و فاطمیون افغانستان اعلام موجودیت کردند، مقاومت یمن، حیدریون و حشد شعبی عراق هر کدام یک پایگاه قدرتی بودند و این سلسله زنجیره به هم جوش خورده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی گفت:آمریکا نقشه داده بود، عربستان پول خرج کرده بود و جوان‌ها را از آمریکا، اروپا و از همه کشورها برابر بسیج ما جمع کرده بودند.

وی تصریح کرد: داعش،آدم‌های عادی نبودند آنها اعتقادی با ما می‌جنگیدند. برخی از آنها اهل نماز شب بودند و برخی شب‌ها تلاوت قرآن داشتند بنابراین فرق ما با اینها این است که ما ولایت داریم و راهمان را خدا امضاء کرده است ولی آنها زیر پرچم آمریکا قرآن هم بخوانند به نفع آنها تمام می‌شود.

امام جمعه موقت تهران اظهارداشت: ما زیر پرچم ولایت هستیم بنابراین شهید ما که شهید می‌شود حضرت زهرا(س) و حضرت زینب (س) به استقبال او می‌آیند ولی آنها زیر پرچم کفراند و اگر نماز هم بخوانند نمازشان مثل شراب خوردنشان می‌ماند.

وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی ما تفاوتش با دیگران این بود که در جنگ‌ها خودش کنار سرباز و بسیجی‌اش می‌جنگید و این طور نبود در ستاد بنشیند و فرمان بدهد و وارد جنگ نشود بلکه خودش جنگی و خط مقدمی بود.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی عنوان کرد: به شهید حاج قاسم سلیمانی عرض کردم یک چیزی از دوران دفاع از حرم بگویید که گفت در درگیری که با داعش داشتیم یکی از رزمندگان ما خیلی بی مهابا می‌جنگید و با فنون جنگی سازگار نبود و من به او انتقاد کردم و گفتم این راه جنگیدن نیست و کشته می‌شوید پس باید سنگیر نشین باشید و تاکتیک‌های حفاظتی را رعایت کنید که به من گفت سردار خاطرت جمع باشد من امروز هر کاری بکنم دشمن نمی‌تواند من را بکشد چون فردا ساعت ۱۰ حضرت زینب (س) به استفبال من می‌آید.

وی بیان کرد: آن رزمنده به شهید سلیمانی عرض کرده بود من امروز در نهایت اطمنیان به اینکه دشمن گلوله‌اش به من نمی‌رسد می‌جنگم و فردا هم منتظرم تا حضرت زینب (س) به استقبال من بیاید.

امام جمعه موقت تهران گفت: حاج قاسم در ادامه این خاطره گفت فردا دیگر این رزمنده را رها نکردم و کنارش بودم اما راس ساعت ۱۰ تیری به او خورد و شهید شد.

وی مسئله ولایت فقیه را یک امر مقدس دانست و تصریح کرد: استمرار حکومت خدا از طریق انبیاء بوده و امروز ولی فقیه مقدمه آمدن حضرت حجت (عج) است و یقین هم بدانید که مقدمه است و ان‌شاءالله امام زمان (عج) تشریف می‌آورد.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی خاطرنشان کرد: اگر امروز مسجد، هیئت، مراسم عزاداری، کانون‌های قرآنی، تعلیم و تربیت داریم و این همه آموزش‌های معرفتی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود همه و همه به برکت خون شهداست.

وی اظهارداشت: هیچ گاه تا ابد عمل شهادت قابل محو نیست و این خون شهید را هیچ کسی نمی‌تواند مهار کند بنابراین نظامی که با خون شهید رشد کرده است تا ابد کسی نمی‌تواند آن را از بین ببرد. هر وقت هم که ما ضعیف می‌شویم و بی دینی بیشتر می‌شود بهانه‌ای پیش می‌آید و عده‌ای شهید می‌شوند که باید گفت این خون حیات می‌دهد.

امام جمعه موقت تهران افزود: هرجا مزار شهدی است کانون فرهنگی است و آنجا آموزش شهادت و جذبه رفتن به جبهه‌هاست؛ این همه در ۸ سال دفاع مقدس رزمنده داشتیم مگر همه شهید شدند، خدا خودش عده‌ای را گلچین کرد و یک عده‌ای هم از اول تا آخر دفاع مقدس بودند اما هنوز هم چشم به راه هستند و هنوز هم به آن نرسیده‌اند.

وی عنوان کرد: این یک هدایت تشریحی نیست بلکه هدایت تکوینی است و مثل اهدنا الصراط المستقیم می‌ماند.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی بیان کرد: شهید را خود خدا جذب می‌کند، چون شهید خودش دغدغه دین دارد و زن و بچه خود را رها کرده مگر خدا او را رها می‌کند بنابراین  سعادت خود شهید را خود خدا رقم می‌زند بنابراین خدا شهید را به  ملائکه واگذار نمی‌کند بلکه خود خدا می‌برد و به مقام عند ربی می‌رسد و بالاتر از بهشت نصیب شهید می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: نمایندگان جایگاه خاص خودشان را دارند ما امروز مجلس شورای اسلامی داریم که قانون گذار نیست. فرمول‌های مسلمان زندگی کردند را  نشان می‌دهند و کنارش شورای نگهبان است بنابراین این سنگر ریل گذاری برای خدمت است و اگر مجلس نباشد دولت راهی برای خدمت به مردم ندارد بنابراین این مجلس است که می‌آید و مسیر را برای خدمت دولت آماده می‌کند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: شهیدان رحیمی هر دو عالم، مبلغ، هدایتگر مردم، مروج قرآن، مرزبان ولایت عصمت و طهارت، سیاست‌مدار و خدمتگذار مردم و سنگر نشین مجلس بودند.

انتهای پیام/