نوری گفت: با سازمان امور استخدامی به این توافق رسیده ایم که مشکل کمبود نیروهای سرایدار و خدمتگزار را برطرف کنیم و اولویت بندی شده که در جلسات آتی اقدامات انجام می شود.

به گزارش سفیرافلاک، یوسف نوری عصر امروز در سفر به استان لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به کنکور سراسری، اظهار داشت: کنکور را وزارت علوم برگزار می کند و قاعده این است که بعد از سند تحول بنیادین، ما صلاحیت و شایستگی سه گانه دانش آموزان را در شش ساحت به مقاطع بعدی که آموزش عالی است منتقل کنیم.

وی افزود: در حال حاضر روشی که وجود دارد، روش غلطی است لذا انتظار کارکرد درستی از آن نمی رود و در جلسه آتی شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد ما آماده است اما زمان می برد که به هدف سند تحول بنیادین برسیم.

وزیر آموزش و پرورش به رفع مشکل کمبود سرایدار در مدارس اشاره کرد و گفت: با سازمان امور استخدامی به این توافق رسیده ایم که مشکل کمبود نیروهای سرایدار و خدمتگزار را برطرف کنیم و اولویت بندی شده که در جلسات آتی اقدامات انجام می شود.

نوری با بیان اینکه کاری که اولین بار اجرا می شود اشکالاتی دارد، عنوان کرد: در بحث رتبه بندی، اشکال سامانه ای نیست و بیشتر دغدغه آنها این است که رتبه بندی در رتبه هایی که استحقاق آن را دارند، اعلام شود.

انتهای پیام/