جهانی میر گفت: شعب بانک کشاورزی لرستان از ابتدای امسال تاکنون بیش از 27 هزار و 616 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت کردند.

علی جهانی میر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به رشد ۱۰۸ درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی استان لرستان اظهارداشت: مجموع تسهیلات پرداختی شعب این بانک از ابتدای امسال تا هفته پایانی آذر ماه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۰۸ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه رشد ۱۰۸درصدی پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی نمایانگر پاسخگویی بانک کشاورزی به نیازهای مالی مشتریان و تزریق منابع مالی بیشتر به بخش کشاورزی است افزود: شعب این بانک از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا ۲۷ آذر ماه بیش از ۲۷ هزار و ۶۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت کردند که حدود ۹۱ درصد این تسهیلات به بخش کشاورزی و فعالیت های وابسته پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان عنوان کرد: بیشترین تسهیلات در بخش دام و طیور به مبلغ بیش از ۸ هزار میلیارد ریال و در بخش زراعت بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی بیان کرد: در راستای حمایت و پشتیبانی از رشد تولید و توسعه اقتصادی استان شعب بانک کشاورزی لرستان در مقطع یاد شده بیش از ۲۳ هزار فقره تسهیلات در قالب تسهیلات سرمایه ای، سرمایه درگردش و قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.

انتهای پیام/