کریمی والا گفت: جشنواره فیلم کوتاه، مقدمه ای برای جهاد تبیین در حوزه فیلم و مستند است.

به گزارش سفیرافلاک، فریدون کریمی والا ظهر امروز در برنامه ریزی جشنواره فیلم کوتاه اظهار داشت: این جشنواره در راستای کنگره شهدا برگزار می شود که شامل بخش های مختلفی از جمله موشن گرافی، مستند داستانی و… است که یک سری محتوا تولید می شود که هنرمند به سمت تولید می روند و بخش سوم آزاد است که این بخش احترامی به تولید کننده هنری بوده و بخش ویژه هم مربوط به نوجوانان است.

وی افزود: در این جشنواره ویژگی هایی در قالب‌های هنری در فراخوان اعلام می شود و تقسیم کارها باید مد نظر باشد چرا که شهدا به گردن ما دین دارند و در هر موضوعی سه اثر برتر معرفی می شود.

مسئول بسیج هنرمندان لرستان تصریح کرد: در مراسم اختتامیه نگاه ویژه ای به شهدای امنیت باید داشته باشیم و با توجه به وقایع اخیر دیدیم که شهدای امنیت چگونه در میدان حضور داشتند که در واقع این جشنواره مقدمه ای در جهاد تبیین در حوزه فیلم و مستند خواهد بود و تمام کارهای تولیدی در آرشیو باغ موزه دفاع مقدس ماندگار می شود.

کریمی والا خاطرنشان کرد: حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای برگزاری این جشنواره هزینه می شود و تولیدات هنری خوبی را می توان تولید کرد که باید فضای تبلیغاتی در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۲ اسفندماه است که در این جشنواره ۳۵ اثر برتر تجلیل می شود.

انتهای پیام/