حجت الاسلام حسینی گفت: حضرت فاطمه(س) در بصیرت افزایی و دفاع از ولایت نقش بی نظیری را ایفا نمود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی در مراسم شبی با شهدا که در حسینیه ثاراله سپاه بروجرد برگزار شد با اشاره به شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: حضرت فاطمه(س) الگویی برای همه بشریت است، این بانوی بزرگوار یار و یاور پیامبر(ص) و حضرت علی(ع) بود و توانست در دوران عمر خود خدمات زیادی را برای دین اسلام ارائه دهد.

وی با اشاره به نقش حضرت فاطمه(س) در ولایت مداری، افزود: حضرت فاطمه(س) شهید پرور بود به طوری که امام حسن(ع) و امام حسین(ع) که در دامان چنین مادری پرورش یافته بودند به درجه شهادت رسیدند و این بانوی اسلام در بصیرت افزایی و دفاع از ولایت نقش بی نظیری را ایفا نمود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: شهدای اسلام با تاسی از امام حسین(ع) برای دفاع از ارزشها در مقابل دشمن ایستادند و در نهایت مُزد خود را که شهادت بود، دریافت کردند و شهدا با ایمان قوی و توکل به خدا توانستند دشمن را به عقب برانند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه شهدا حامیان ولایت بودند، عنوان کرد: شهدا از دوران دفاع مقدس تاکنون همیشه در مسیر ولایت حرکت کردند و با تقدیم جان خود، روز به روز بر اقتدار و عظمت کشور افزودند.

وی بیان کرد: امروز شهدای امنیت نیز در همین مسیر حرکت کردند و در حوادث اخیر تعدادی از جوانان این کشور به عنوان مدافعان امنیت جان خود را تقدیم نمودند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: دشمنان بسیار احمق هستند که فکر می کنند با فریب دادن چند نفر می توانند به هدفشان برسند، متاسفانه عده ای فریب خورده هم در زمین دشمن بازی کردند ولی همه دنیا بداند امروز جمهوری اسلامی ایران از اقتدار بسیار بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/