خسروی با بیان اینکه مشکل قطعی 120 روستای الیگودرز برطرف شده است گفت: هم اکنون تردد در گردنه‌های این شهرستان به سختی انجام می‌گیرد.

ایمان خسروی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: با توجه به بارش برف در شب گذشته، گردنه جاده امامزاده محمد بن حسن (ع) مسدود شد، البته نیروهای راهداری این مسیر را بازگشایی کردند اما هم اکنون تردد در آن به سختی انجام می‌گیرد و مردم محلی نیز تردد زیادی در آن ندارند.

وی با بیان اینکه تردد در گردنه فرسش الیگودرز به سختی انجام می‌شود افزود: جاده جایگزین این مسیر، سپیددشت است.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: بر اثر بارش‌های اخیر برق ۱۲۰ روستای الیگودرز قطع شد که تا شب گذشته تعداد روستاهایی که فاقد برق بودند به پنج روستا رسید.

وی بیان کرد: با اقدامات انجام شده مشکل برق چهار روستای دیگر رفع شد اما به دلیل نبود تیر برق و عدم راه دسترسی برق یک روستا همچنان قطع بود که با فراهم شدن تیر برق تا ساعتی دیگر مشکل این روستا نیز برطرف می‌شود.

خسروی گفت: گردنه گله بادوش باز است اما به دلیل کولاک شدید تردد در آن به سختی انجام می‌گیرد بنابراین برای جلوگیری از مخاطرات، از تردد در این مسیر جلوگیری می‌شود و از مردم نیز درخواست داریم که از رفت و آمد در این مسیر جدا خودداری کنند.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده ارتفاع برف در برخی از گردنه‌های شهرستان الیگودرز به یک تا یک و نیم متر رسیده است.

انتهای پیام/