گودرزی با بیان این که امروز بزرگترین ضربه به آمریکا خدمت صادقانه به مردم است گفت: مسئولان ناکارآمد باید کنار بروند.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی ظهر امروز در مراسم ۹ دی که مصلی نماز جمعه برگزار شد، اظهار داشت: منزلت و ارزش حماسه ۹ دی، حضور مردم در خنثی کردن توطئه دشمنان است، مشارکت ۸۵ درصدی مردم بعد از ۳۰ سال در انتخابات چشم جهانیان را خیره کرد ولی توطئه دشمنان با غفلت و خیانت خواص کام مردم را تلخ کردبه طوری که انسجام مردم را هدف قرار دادند و یه مقدسات ملت ایران و اسلام و انقلاب و ولایت فقیه هتک حرمت کردند.

وی افزود: دشمنان انتخابات را بهانه ای برای هدف قرار دادن اصل نظام قرار دادند و توطئه کردند تا جایی که انقلاب را به لبه پرتگاه رساندند و این در حالی بود که مردم سالاری دینی در انتخابات به اوج رسیده بود و دشمنان جمهوریت نظام را مورد هدف قرار داده بودند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که رهبر معظم انقلاب قاطعانه پای کار انقلاب ایستاده است، عنوان کرد: رهبری با درایت و منویات خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را نجات داد.

گودرزی خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ خسارات زیادی وارد شد ولی این فتنه برکاتی برای انقلاب داشت به طوری که برخی از خواص در آزمون مردود شدند و برکات آن این بود که ملت همگی پای کار انقلاب آمدند و رهبری مردم را پای کار انقلاب آورد و فرمودند امروز توطئه دشمن این است که بگویند دین کارآمدی اداره کشور را ندارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مکتب امام(ره) و رهبر معظم انقلاب، عزت و اقتدار ملت ایران است و کار شیطان بزرگ که آمریکا است به هم ریختن محاسبات ذهن مردم است اما انقلاب اسلامی در هر جایی وارد شد پیروز میدان بوده و اگر در صنعت مشکل داریم ساختار آن توانمند نشده است و دولت اسلامی باید به توانمند سازی صنعت اقدام کند.

وی بیان کرد: شهیدعجمیان و علی وردی درک بالایی داشتند و با بصیرت بالای خود پای کار انقلاب بودند این شهدا در خانواده های متوسط و پایین تر زندگی می کردند ولی تا پای جان پای کار انقلاب ماندند تا شهید شدند، در فتنه اخیر، زن زندگی آزادی بهانه بود و در پس پرده این شعار فروپاشی کانون خانواده است در حالی که اسلام به زن بها داده و برای زن جایگاه والایی قائل است.

گودرزی اظهار داشت: اگر مردم در حماسه ۹ دی به صحنه نمی آمدند انقلاب ضربه بزرگی می خورد، در فتنه اخیر نیز دشمنان قصد ضربه زدن به نظام را داشتند که رهبر معظم انقلاب به پشتوانه حمایت مردم این فتنه را نیز خنثی کرد و امروز بزرگترین ضربه به آمریکا خدمت صادقانه مسئولان به مردم است.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت کنونی به دنبال لغو تحریم ها و بی اثر کردن تحریم ها است و تیم آقای رئیس جمهور باید از جنس خودش باشد و پای کار انقلاب باشند و باید مسئولان ناکارآمد کنار رفته و دولت باید اجازه ندهد برخی مسئولان ناکارآمد در عرصه باشند.

وی گفت: بالاترین مبارزه با آمریکا خدمت رسانی مسئولان به مردم است و با توجه به این که انقلاب حاصل خون شهدا و رنج امام(ره) و رهبری است باید با همه توان خدمت رسانی کرد چرا که انقلاب دارای بهترین مردم و باورها و اعتقادات است که دشمن چشم دیدن این پیشرفت ها را ندارد.

انتهای پیام/