آیت الله نیازی گفت: رسانه‌های داخلی در آن زمان به خوبی وارد عمل شدند و ابعاد فتنه را منعکس کردند و منجر به بصیرت افزایی مردم و پیدایش حماسه ۹ دی شد. 

آیت الله هاشم نیازی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در رابطه با فتنه ۸۸ و حماسه مردم در ۹ دی اظهارداشت: فتنه ۸۸ در واقع برآیند همه فتنه‌هایی بود که از قبل انقلاب با هدف در هم کوبیدن و یا انحراف انقلاب اسلامی در فضاهای داخلی و خارجی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت‌های مختلف فعالیت می‌کردند.

وی افزود: فتنه ۸۸ بزرگترین فتنه‌ای بود که در طول چند سال اخیر روی داد و از همه جریانات داخلی و خارجی مخالف نظام بهره گرفت.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: باید از عملکرد رسانه‌های داخلی در آن زمان تقدیر و تشکر کرد چرا که به خوبی وارد عمل شدند و ابعاد فتنه را منعکس کردند و منجر به بصیرت افزایی مردم و پیدایش حماسه ۹ دی شد. 

وی بیان کرد: در این زمان که با جنگ امپراطوری رسانه‌ای بزرگ روبرو هستیم مردم باید فعالیت خود را در راستای بصیرت افزایی بیشتر کنند تا به رسالت اصلی خود نزدیکتر شوند.

آیت الله نیازی گفت: بی‌شک رسانه‌های داخلی و انقلابی در تبیین فتنه نقش بسزایی داشتند و با عملکرد به موقع و بصیرت مردم، توطئه براندازی نظام را خنثی و همراهی دشمنان خارجی با محوریت استکبار با همراهی ضد انقلاب و جریان‌های به ظاهر انقلابی را که همگی درصدد عبور از نظام اسلامی بودند، رسوا کردند.

وی تصریح کرد: با بصیرت افزایی و درست و دقیق نشان دادن انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای انقلاب و همچنین به نمایش نشان دادن کارنامه درخشان انقلاب به نوجوانان و جوانان و عموم مردم می‌توان از تکرار فتنه جلوگیری کرد.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری به نقش رهبر معظم انقلاب در خنثی سازی فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب با درایت و بصیرت فوق العاده‌ای وارد میدان شدند و مسائل را مدیریت کردند، معظم له عوامل فتنه را فراخواند و یادآور شدند که فکر آشوب طلبی را کنار گذاشته و شکایات خود را در چارچوب قانون پیگیر کنند.

وی اظهارداشت: در جریان فتنه ۸۸، مقام معظم رهبری ابعاد توطئه وسیع و جهانی که علیه کشور طراحی شده بود با صراحت برای مردم توضیح دادند و با قاطعیت فرمودند که عدم پذیرش قانون و تاکید غیر منطقی بر ابطال آرا مردم، آغاز دیکتاتوری است و رهبری زیر بار چنین چیزی نمی‌رود.

آیت الله نیازی افزود: رهبر معظم انقلاب به مناسبت‌های مختلف ابعاد توطئه را افشا کردند و در هر سخنرانی لایه‌ای از موضوع را تبیین کردند، رهبری و نظام در طول مدت فتنه، هیچ گونه امتیازی به فتنه گران ندادند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری اعتماد خود را به مسئولیت و کارآمدی آنان و دستگاه‌های تحت امرسان نشان داد و آنان نیز به این حسن اعتماد رهبری پاسخ مناسبی دادند چون فتنه می‌خواست نظام و مسئولیت را ناکارآمد نشان دهد.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: رهبر انقلاب با اعتماد به خداوند متعال بخش اعظمی از بار نجات انقلاب و مردم را در فتنه بر دوش کشید و این توانمندی بالای رهبری را در مدیریت جامعه به اثبات رسانید.

انتهای پیام/