زیویار گفت: حاج قاسم سلیمانی حاصل تربیت انقلاب اسلامی بود و مکتب سلیمانی باطل السحر جادوی دیوان و اجانب و اعوان ابلیس لعین است.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار در پیامی با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: فرارسیدن دی ماه همواره یادآور عروج مردانه و با شکوه، مردی از تبار مجاهدان فی سبیل الله است، مردی که در وانفسای قرن حاضر و در تنگاتنگ نبرد خیر و شر، چون مولایش حیدر کرار حقیقتی بود بر گونه اساطیر.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی الگوی انسانی رشد یافته در مکتب امام امت، حضرت امام خمینی(ره) بود که سالها از خورشید معنویت علمدار انقلاب روح الله یعنی مقام معظم رهبری بهره گرفت و شخصیت مستعد خویش را به فرای زمان گسترش داد و از مرز خویش و از دام منیت فراتر رفت و ایران را صاحب سپه سالاری کرد که تا دنیا دنیاست و تا مادران قصه شجاع ترین مردان تاریخ را برای فرزندان نقل خواهند کرد، داستان دلاور غرقه در خون فرودگاه بغداد، الی یوم القیامه، مستدام روایت خواهد شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی حاصل تربیت انقلاب اسلامی بود و در کوران حوادث دهر، با سلوکی منبعث شده از میراث تشیع، در سیری مدام به مقام فنا فی الله رسید و لاجرم چون در اخلاص و شجاعت از مقتدایش، حسین بن علی(ع) سرمشق می گرفت، ذات اقدس الهی، هم سپه سالاری دفاع از حرم اهل بیت را ارزانیش نمود و هم شهادتی چنان برجسته و باشکوه که میلیونها نفر در اقصی نقاط عالم برایش مویه کردند.

زیویار گفت: آری، پروردگار اینگونه مخلصین له الدین را به اوج اعلی بر می کشد و دی ماه چون به نیمه نزدیک می شود، وقت عرض ارادت و نو کردن پیمان با «سردار دلها» فرا می رسد که ملت ایران در درازنای تاریخ ثابت نموده اند قدر فداییان و شهیدان و سپه سالاران مومن خویش را می دانند، خصوصا امسال که اجانب و بد‌خواهان برای مملکت و مردم شرارت آفریدند تا به زعم خود، جمهوری اسلامی ایران را به سمت جنگهای داخلی خونین و بی پایان سوق دهند و سر آخر ایران را قطعه قطعه کنند و برای همیشه، از ایران و اسلام انقلابی اثری باقی نگذارند.

وی بیان کرد: دقیق و عالمانه بود نکته رهبر معظم انقلاب که فرمودند حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است. مکتب سلیمانی باطل السحر جادوی دیوان و اجانب و اعوان ابلیس لعین است که ملتها را بی خدا و غرق در انواع رذالتها و گرفتار به تن پرستی می خواهند.

زیویار بیان کرد: مردم استان لرستان در مراسم تشییع شهدای گمنام در روزهای گذشته، عمق ارادت باطنی خویش را به معنویت شهدا نشان دادند و صحنه هایی آفریدند بی نظیر، بی شک اکنون در بزرگداشت «سید الشهدای مجاهدان ایران اسلامی» نیز، خالصانه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/