مرادی گفت: شهید سلیمانی، مدافع ولایت بود و الگویی برای همه انسان‌ها است.

به گزارش سفیرافلاک، مسلم مرادی در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی که در مسجد امام(ره) بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: شروع این انقلاب با حوادث و قائله‌هایی همراه بود و طی این سالها فتنه‌ها، تحریم‌ها، ترور دانشمندان هسته‌ای و صدها مورد دیگر را بر این کشور تحمیل کردند.

وی افزود: در اغتشاشات اخیر، ذهن‌ها را درگیر کردند و تعدادی از عزیزان کشورمان به درجه شهادت رسیدند، امروز کسانی دم از آزادی می‌زنند که خودشان جنایت‌های زیادی را انجام می‌دهند و شعارهایشان با عملشان همخوانی ندارد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: امروز همه ما جمع شده‌ایم تا بار دیگر با آرمان‌های شهدا بیعت کنیم و بگوییم ما ملت امام حسینیم، حاج قاسم جان خود را تقدیم کرد تا خدشه‌ای به ولایت وارد نشود و همه ما باید ادامه دهنده این مسیر باشیم.

مرادی بیان کرد: امروز جنگ فتنه‌هاست و عده‌ای از سلبریتی‌های بی‌حیا که از مال مملکت خوردند و بردند و امروز نمکدان می‌شکنند و خائن شده‌اند ولی باید همه ما کنار هم باشیم و گوش به فرمان رهبری حرکت کنیم، تکلیف داریم که تلاش کنیم و با نیت خدایی در راستای خدمت به مردم قدم برداریم چرا که برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران جان‌های زیادی تقدیم شده است.

انتهای پیام/