شمس الدینی نوشت: مکتب حاج قاسم، توانست تمام آزادی‌خواهان دنیا را بیدار و مستکبرین را سرکوب و همچنین موجب اتحاد بین کشورهای مسلمان شود.

به گزارش سفیرافلاک، اگر بخواهیم در خصوص حاج قاسم سلیمانی مطلبی را بگوییم انسان به یاد آیه ۲۳ سوره مبارکه احزاب می‌افتد که خداوند می فرماید من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله و… قاسم عزیز ما مصداق واقعی این آیه بود. در تحلیل رفتار و کردار حاج قاسم عزیز همین بس که تمام دشمنان قسم خورده اسلام ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آمدند و در مقابل مکتب حاج قاسم ایستادند و جهانیان دیدند که نمی‌توانند در مقابل مکتب حاج قاسم، مکتبی که توانست تمام آزادی‌خواهان دنیا را بیدار و مستکبرین را سرکوب و همچنین موجب اتحاد بین کشورهای مسلمان شود.

آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی با به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواستند که مکتب مقاومت و ایثار و رشادت و جانفشانی را نابود کنند و از بین ببرند ولی نمی‌دانستند و به این درک نرسیده بودند که مکتب حاج قاسم خاموش شدنی نیست و هیچگاه ظلم وستم پایدار نمی‌ماند.

امسال درحالی یاد و خاطره حاج قاسم را گرامی می‌داریم که دشمنان خارجی و داخلی وعده‌ای فریب خورده در حوادث اخیر کشور، موجب به شهادت رساندن عزیزانی از مردم عادی ونیروهای مسلح ما شدند و حتی با حمله به شاه‌چراغ می‌خواستند نسخه سوریه را در کشور عزیز ما نیز پیاده کنند.

با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وبصیرت مردم والگو پذیری از مکتب حاج قاسم این توطئه خنثی گردید و یاد این جمله از سردار سلیمانی می‌افتیم که فرمود داعش همانند طاعون است وما نباید بگذاریم وارد کشور بشود.

در آینده خواهیم دید که تمام آزادی‌خواهان دنیا در مقابل زورگویان خواهند ایستاد و قطعاً و یقیناً رژیم غاصب صهیونیستی به فرموده رهبر عزیزمان از بین خواهد رفت و مکتب حاج قاسم پیروز خواهد شد.

در خصوص ویژگی های اخلاقی و مدیریتی و سیاسی حاج قاسم همین بس که می شود گفت مرد میدان و مرد عمل بود و دنیا برای نجات بشریت به این مدیریت نیاز دارد و امروز مسئولین ما در هر پست و مقامی که هستند می‌بایست همچون حاج قاسم در خدمت نظام و مردم باشند و گوش به فرمان ولی فقیه زمان خود باشند تا بتوانند در فتنه های گوناگونی که دشمنان ما طراحی می کنند پیروز و سربلند باشند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : علی شمس الدینی، تحلیلگر سیاسی