حجت الاسلام درویشی گفت: شهید سلیمانی علیرغم اینکه موقعیت و مقام بالایی داشت اما خود را سرباز رهبری می‌دانست و ولایت محوری و ولایت مداری شهید سلیمانی، نقطه اول درخشان زندگی ایشان بود.

حجت الاسلام علی درویشی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند بزرگترین کار شهید سلیمانی این بود که توانست محور مقاومت را شکل دهد و به دنیای اسلامی و کشورهای مظلوم منطقه قدرتی بخشید که بتوانند در مقابل دشمن و نظام سلطه بایستند.

وی افزود: شهید سلیمانی از بُعد شخصیتی می‌تواند برای جوانان یک الگوی کامل باشد، همچنین از بُعد مدیریتی می‌تواند الگویی برای مدیران و از بُعد رفتار جهادی می‌تواند الگوی مدیر جهادی باشد که الگوگیری از این شخصیت بزرگوار انسان را در مسیر موفقیت و سعادت قرار می‌دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان تصریح کرد: شهید سلیمانی علیرغم اینکه موقعیت و مقام بالایی داشت اما خود را سرباز رهبری می‌دانست و ولایت محوری و ولایت مداری شهید سلیمانی، نقطه اول درخشان زندگی ایشان بود بنابراین هر مسئولی که در مسیر ولایت حرکت کند عزت و آبرویش مانند شهید سلیمانی می‌ماند.

حجت الاسلام درویشی با اشاره به دشمن شناسی شهید سلیمانی گفت: یکی از شاخصه های مهم شهید سلیمانی دشمن شناسی بود که هیچگاه از دشمن غافل نشد و همیشه با اقتدار و شجاعت در برابر دشمن ایستاد و با بصیرت انقلابی که داشت توانست دشمن را به عقب براند و شکست دهد.

وی بیان کرد: همین ویژگی ها شهید سلیمانی را در اوج و عظمتی قرار داد که بعد از شهادت مرد میدان، غمی بزرگ بر دلها نشست و مردم در تشییع پیکر شهید سلیمانی سنگ تمام گذاشتند.

انتهای پیام/