مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان گفت: ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی بین معلولان لرستان توزیع شد.

️به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان، مجید طائف در آیین توزیع تجهیزات توانبخشی که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و در بهزیستی لرستان برگزار شد، اظهار داشت: ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی برای معلولان لرستان از سوی بنیاد ۱۵ خرداد تامین شده است که به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره بر نحوه توزیع این اقلام، بیان کرد: پس از دریافت مدارک پزشکی معتبر مبنی بر معلولیت افراد متقاضی و همچنین صحت سنجی و بررسی‌های لازم توسط گروه‌های مردمی و ارتباط با بهزیستی در مورد محرومیت و نیازمندی فرد وسایل توانبخشی اهدا خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان گفت: واکر، عصای ویژه نابینایان، عصای جسمی-حرکتی، تشک، مواج، تشک بادی و… از جمله تجهیزات توانبخشی اختصاص داده شده از سوی بنیاد ۱۵ خرداد ستاداجرایی فرمان امام(ره)، به شمار می‌آیند.

طائف بیان کرد: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) همواره در کنار بهزیستی است و تمام تلاش خود را می‌کند تا در حد توان خود بخشی از دغدغه‌ها و مشکلات افراد تحت پوشش این سازمان را برطرف کند.

وی همچنین به طرح مناسب‌سازی مسکن معلولان اشاره کرد و افزود: مقرر شده برای مناسب‌سازی ۱۰ هزار منزل مسکونی در کشور برای معلولین از برنامه‌های مهم بنیاد ۱۵ خرداد در قالب طرح ملی مثبت حرکت۳، اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/