سپهوند گفت: 3500 دانش آموز لرستانی از اول بهمن ماه به اردوی راهیان‌نور اعزام می‌شوند.

مرتضی سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: طبق برنامه‌ریزی‌ انجام شده از اول بهمن اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور آغاز می‌شود و سه‌هزارو ۵۰۰ دانش‌آموز دختر لرستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

وی افزود: همچنین در اسفند ماه نیز هزار نفر از برادران به اردوی راهیان‌نور اعزام خواهند‌ شد و از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

مسئول اردوی راهیان نور سپاه لرستان تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون طی چند مرحله چهارهزارو ۳۰۰ نفر به مناطق جنوب کشور اعزام شدند و هر ساله بالغ بر ۱۰ هزار نفر از استان لرستان به اردوی راهیان‌نور سفر می‌کنند.

سپهوند با اشاره به ثبت نام خادمان راهیان‌نور، خاطرنشان‌کرد: ثبت نام خادمان در آذرماه انجام شده و حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر به عنوان خادم ثبت‌ نام کرده‌اند تا بتوانند در هنگام اعزام افراد به مناطق عملیاتی جنوب‌کشور، خدمت‌رسانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: اردوی راهیان‌نور نقش مهمی در ترویج فرهنگ‌ ایثار و شهادت دارد و دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم با حضور در این مناطق می‌توانند از نزدیک با رشادت‌ها و جانفشانی‌ شهدا و رزمندگان آشنا شوند.

انتهای‌پیام/